SZCZELINIEC WIELKI

Szczeliniec Wielki to najwyższy szczyt Gór Stołowych, może poszczycić się wysokością rzędu 919 metrów nad poziomem morza. Góra, jak większość szczytów w tej okolicy swoim wyglądem przypomina stół. Jest to niecodzienny widok, gdyż zdecydowana większość wierzchołków jest szpiczasta. Na samej górze znajdują się tarasy widokowe, z których będziemy mogli podziwiać wspaniałe widoki na Sudety. Szczyt nie jest zbyt duży, jednak to nie przeszkadza w jego dostrzeżeniu nawet z bardzo daleka przy dobrej pogodzie. Niedaleko znajduje się Strzeliniec Mały niestety zamknięty dla turystów. Możliwa była tam wspinaczka do połowy lat 80, ale obecnie jest to zabronione nad czym niektórzy ubolewają. Pierwsze pozostałości ludzkie na szczycie góry pochodzą prawdopodobnie z drugiej połowy XVI wieku, więc jest już znany od dawna. Skała Wielbłąd oraz Skała Małpolud to ciekawe miejsca do odwiedzenia dla każdego turysty, którego interesują skałki.
ZOBACZ OBIEKT Studio Na Cichej  Polanica-Zdrój

Studio Na Cichej Polanica-Zdrój

50 - 70 PLN

Studio Na Cichej przy Parku Zdrojowym.

dolnośląskie / kłodzki / Polanica-Zdrój

ZOBACZ OBIEKT WRZOS

WRZOS

25 - 75 PLN

Szanowni Państwo, ośrodek WRZOS, dawniej Glatzer Rose, gwarantuje naszym Gościom wypoczynek w ustronnym miejscu z dala od zgiełku miasta.

dolnośląskie / kłodzki / Kudowa-Zdrój

ZOBACZ OBIEKT Dom z Duszą w Górach Sowich

Dom z Duszą w Górach Sowich

35 - 60 PLN

"Dom z Duszą" stanowi unikatowy obiekt ze względu na jego starodawny charakter i historię.

dolnośląskie / wałbrzyski / Jedlina-Zdrój

ZOBACZ OBIEKT Ośrodek Wczasowy Dziennikarzy NEST - LUBICZ

Ośrodek Wczasowy Dziennikarzy NEST - LUBICZ

40 - 50 PLN

Zapraszamy do Ośrodka Wczasowego Dziennikarzy NEST - LUBICZ, położonego w malowniczej dzielnicy Kudowa Zdrój - Jakubowice na wysokości ok 600m n.

dolnośląskie / kłodzki / Kudowa-Zdrój

ZOBACZ OBIEKT Hotel Amalia***

Hotel Amalia***

110 - 145 PLN

Pragniemy zaprosić Państwa do urokliwego i romantycznego Hotelu Amalia*** Położenie jak i historia tego niezwykłego budynku czynią go idealnym miejscem do romantycznych spotkań, wypoczynku i relaksu.

dolnośląskie / kłodzki / Kudowa-Zdrój

ZOBACZ OBIEKT ROMANÓWKA

ROMANÓWKA

30 - 60 PLN

Romanowo położone jest 3km od drogi głównej nr 33, pomiędzy Kłodzkiem a Bystrzycą Kłodzką Dlaczego warto nas odwiedzić? ?Romanówka? malowniczo położona jest pośród wzgórz, łąk i lasów ? zauroczyło nas to miejsce i w 2007r.

dolnośląskie / kłodzki / Kłodzko

Wyszukiwarka