Wyróżnij obiekt

Od początku istnienia naszej bazy noclegowej otrzymaliśmy wiele zapytań dotyczących możliwości wyróżnienia swojego wpisu. Od dłuższego czasu oczywista stała się konieczność wdrożenia takiej funkcjonalności. Zastanawialiśmy się jak w praktyce miałoby to funkcjonować.

Początkowo planowaliśmy wprowadzenie płatnej możliwości promowania obiektów, zrezygnowaliśmy jednak z tej opcji aby pozostać całkowicie bezpłatnym serwisem. Zamiast płatności proponujemy inną możliwość, aby obiekt trafił do wyróżnionych wystarczy na swojej stronie internetowej umieścić nasz baner lub link. Właściciele obiektów którzy umieszczają nasze linki lub banery na swojej stronie pomagają nam w promocji naszej bazy noclegowej, dlatego postanowiliśmy w ramach podziękowania wyróżnić ich obiekty. W ten sposób obie strony czerpią korzyści z takiej wymiany. Rozwiązanie to nie jest niestety pozbawione wad, z tej opcji nie mogą bowiem skorzystać osoby nie posiadające własnej strony internetowej.

Dlaczego warto dodać obiekt do wyróżnionych

 1. Wyróżnione obiekty wyświetlane są na stronie głównej serwisu - w bloku "Wyróżnione noclegi" prezentowanych jest 10 losowych obiektów (losowanie przy każdym odświeżeniu strony spośród wszystkich wyróżnionych obiektów)
 2. Wyróżnione obiekty wyświetlane są jako pierwsze na liście obiektów w danej kategorii, regionie, lokalizacji oraz w danym województwie, powiecie, miejscowości. Dodatkowo wyróżnione obiekty otoczone są czerwoną ramką.

Dodając swój obiekt do wyróżnionych zwiększasz popularność swojego wpisu oraz szansę na odnalezienie przez Użytkowników szukających noclegu.

Aby wyróżnić obiekt wykonaj następujące czynności:

 1. Po dodaniu obiektu oraz zaakceptowaniu przez administratora zaloguj się i wybierz opcję wyróżnij obiekt w menu po prawej stronie w panelu użytkownika.
 2. Umieść na własnej stronie internetowej kod naszego linka, buttona lub bannera (wybierz jedną opcję, która najbardziej Ci odpowiada)

  Kod linka:

  Wygląd linka na stronie: baza noclegowa

  Kod buttona (wystarczy wkleić gdziekolwiek na stronie):

  Wygląd buttona na stronie: noclegownia

  Kod bannera (wystarczy wkleić gdziekolwiek na stronie):

  Wygląd buttona na stronie: noclegownia

  • Akceptujemy jedynie kody wstawione na stronę główną
  • Nie akceptujemy kodów wstawionych na podstrony z linkami
  • Nie akceptujemy kodów wstawionych na strony umieszczone na darmowych serwerach lub wizytówkach w innych bazach noclegowych
 3. Wybierz obiekt, który chcesz wyróżnić z listy swoich obiektów i kliknij link wyróżnij
 4. Podaj w formularzu adres strony, na której wstawiłeś nasze kody i czekaj na akceptację moderatora
 5. Po akceptacji przez moderatora Twojego linka, wybrany przez Ciebie obiekt zostanie dodany do listy wyróżnionych obiektów