Bezpłatna baza noclegowa noclegownia.pl - o serwisie

Serwis internetowy noclegownia.pl to bezpłatna baza noclegowa, prezentująca obiekty noclegowe z całej Polski, serwis istnieje od kwietnia 2006 roku. Obiekty noclegowe dodawane są do bazy przez zarejestrowanych Użytkowników. Wyszukiwanie i przeglądanie obiektów noclegowych istniejących w bazie ułatwia wyszukiwarka. Obiekty noclegowe podzielone są według kategorii, regionów oraz lokalizacji. Każdy obiekt posiada swoją podstronę, która może pełnić rolę wizytówki obiektu. Wizytówka obiektu zawiera wszelkie niezbędne dane pozwalające na zapoznanie się z ofertą oraz kontakt z właścicielem, a także zdjęcia.

Bezpłatna baza noclegowa noclegownia.pl to z jednej strony możliwość darmowej promocji dla firm i osób prywatnych oferujących usługi noclegowe, z drugiej zaś strony narzędzie do szybkiego i wygodnego wyszukiwania noclegu na terenie całego kraju.

Od początku istnienia naszego serwisu wkładamy wiele pracy w promocję, dzięki czemu baza obiektów stale się powiększa. Staramy się również dbać o jakość wpisów, odrzucając wpisy zawierające błędy lub niepełne dane. Naszym celem jest aby baza noclegowa była użyteczna dla Internautów poszukujących noclegu. Możemy pochwalić się wysokimi pozycjami w wyszukiwarce google.pl - gdzie pod takimi frazami jak 'baza noclegowa' czy 'noclegi' znajdujemy się na czołowych pozycjach od kilku lat.

Pracując nad rozwojem naszej bazy noclegowej staramy się uwzględniać uwagi i sugestie Użytkowników. Zachęcamy więc do korzystania z serwisu oraz czekamy na Wasze opinie.