Dom z Duszą w Górach Sowich

  • Adres: Olszyniec, ul. Świdnicka 10, 58-330 JedlinaZdrój
  • Telefon: 074 845-34-11, 665467243, 663836173
  • E-mail: epodhajska@poczta.onet.pl
  • WWW: www.domzdusza.eu
  • Cena minimalna: 35
  • Cena maksymalna: 60
  • Ilość miejsc: 13

Oferta

"Dom z Duszą" stanowi unikatowy obiekt ze względu na jego starodawny charakter i historię. Oferujemy naszym gościom 3 przestronne, stylowo urządzone pokoje. Do wyłącznej dyspozycji gości są: 2 łazienki, duży hol z telewizorem, mały hol z komputerem z dostępem do internetu, oddzielna w pełni wyposażona kuchnia. Koło domu znajduje się rozległy teren zielony gdzie można nad strumieniem spędzić czas przy ognisku lub grillując. Za naszą łąką rozciągają się lasy obfitujące w grzyby, maliny i jeżyny. Piękne okoliczne tereny do pieszych wędrówek, poznania tajemnic Gór Sowich i Wałbrzyskich dla pasjonatów turystyki górskiej, historii i fotografii. Miłośnicy sportów zimowych będą mogli skorzystać także z tras narciarskich w pobliskiej miejscowości Rzeczka, Andrzejówce, Łomnicy, do tras na terenie Czech również jest niedaleko.
W bezpośrednim sąsiedztwie domu znajduje się sklep spożywczy i przystanek PKS. W sąsiednim zaprzyjaźnionym gospodarstwie jest także możliwość spróbowania jazdy konnej w asyście profesjonalnego instruktora.
W okolicy jest wiele atrakcyjnych miejsc do zwiedzania o walorach historycznych.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony http://www.domzdusza.eu gdzie przedstawiamy nasz dom i okoliczne atrakcje.

Cennik

ceny od 35zł. do 60zł. w zależności od ilości osób w pokoju i długości pobytu

W okresie świątecznym i noworocznym ceny + 10 zl od osoby za dobę.

Dzieci -cena noclegu 25 zl.

Doba pobytu trwa od godziny 14.00 w dniu przyjazdu do godziny 11.00 w dniu wyjazdu.

Warunkiem dokonania rezerwacji jest wpłacenie zadatku w wysokości 30% wartości pobytu po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Numer konta na który należy wpłacać zadatek jest dostępny w zakładce "kontakt" na naszej stronie http://www.domzdusza.eu/


Wyszukiwarka