Noclegi Kudowa-Zdrój

Kudowa Zdrój zalicza się do jednych z najstarszych uzdrowisk na terenie Sudetów. Miasto jest z trzech stron otoczone górami: Stołowymi, Wzgórzami Lewińskimi oraz wzgórzami Gór Orlickich. Przez miasto przebiega międzynarodowa droga Wrocław – Praga. Liczne sanatoria przyciągają rzesze kuracjuszy. Kudowa Zdrój słynie z leczniczych wód mineralnych, które wykorzystuje się w zabiegach balneologicznych, fizykoterapii oraz w kuracji pitnej. Leczy się tu m.in.: choroby serca, układu krążenia, nerwice oraz przemianę materii.

Miasto zyskało również poprzez wybudowanie Aquaparku, który składa się z basenów, zjeżdżalni wodnych, sauny, solarium, jacuzzi, siłowni, aerobiku, fitness club, restauracji oraz kręgielni. Miasto posiada liczne zalety przyrodnicze oraz lecznicze. Góry Stołowe i ich piękne szlaki rowerowe i turystyczne sprawiają, że turyści chętnie odwiedzają te strony. W Kudowie Zdroju można również zobaczyć unikalne obiekty muzealne i kulturowe, dlatego też miasto przyciąga kuracjuszy i turystów.

Turyści lubiący jazdę na rowerze mogą skorzystać z wytyczonych tras na terenie Parku Narodowego Gór Stołowych. Jadąc tymi trasami możemy dotrzeć do najciekawszych i najpiękniejszych fragmentów Gór Stołowych. Tras jest kilka tj.: Trasa Góry Stołowe, Trasa Ściany, Trasa Szczeliniec, Trasa im. T.G. Masaryka oraz Trasa Rtyne - Karłów. Oprócz tras rowerowych są oczywiście szlaki dla pieszych turystów. Podczas wędrówek można zobaczyć m.in.: Skalne Grzyby, Błędne Skały, Skały Puchacza, Kruczą Kopę, Lisią Przełęcz, Przełęcz między Szczelińcami czy Białe Skały.

Błędne Skały to labirynt skalny obejmującego grzbiet Skalniaka (915 m n.p.m.) wyrzeźbionego przez wodę i wiatry. Ta forma wietrzenia jest niespotykana gdzie indziej w Polsce. Miasto oferuje wiele innych atrakcji i możliwości zwiedzenia zabytków. Emocjonujące chwile spędzimy w parku linowym, gdzie można pochodzić na linach i mostach linowych zawieszonych 15 metrów nad ziemią. Liczne kładki, platformy, pomosty dostarczą wiele radości i adrenaliny. Paintball to kolejne miejsce rozrywki odwiedzane przez turystów.

Oprócz atrakcyjnych miejsc, które dostarczają rozrywki, należy zobaczyć piękne zabytki miasta. Park Zdrojowy założony w XVIII po dziś dzień przyciąga wielu turystów i kuracjuszy. Park Zdrojowy składa się z: Pijalni Wód Mineralnych wraz z Salą Koncertową, Sanatorium zwane Zameczkiem, Teatru Zdrojowego oraz pięknej hali spacerowej. Miasto posiada Muzea: Muzeum Kultury Ludowej, Muzeum Żaby oraz Muzeum Zabawek. Będąc w Kudowej Zdroju należy zobaczyć Leśną kapliczkę Matki Boskiej Bolesnej położoną w lesie. Ze wzgórza na którym stoi kapliczka, wypływa źródło zwane Źródłem Maryi. Kościół Parafialny św. Bartłomieja w Czermnej wraz z Kaplicą Czaszek to kolejne miejsce, które należy zobaczyć odwiedzając to miasto. W Kaplicy Czaszek odprawia się mszę św. za tych, którzy w niej spoczywają i za tych, którzy umarli na wskutek chorób lub w wyniku nieszczęśliwych wypadków. Kaplica Czaszek to jedyny tego typu obiekt w Polsce.

ZOBACZ OBIEKT STACJA KUDOWA

STACJA KUDOWA

170 - 450 PLN

Apartament w Kudowie Zdroju Kudowa-Zdrój, kłodzki, Dolnośląskie

dolnośląskie / kłodzki / Kudowa-Zdrój

ZOBACZ OBIEKT Noclegi Kudowa Zdrój

Noclegi Kudowa Zdrój

40 - 50 PLN

Kwatera prywatna dla 2 osób.

dolnośląskie / kłodzki / Kudowa-Zdrój

ZOBACZ OBIEKT Pokoje Gościnne Mizera

Pokoje Gościnne Mizera

40 - 50 PLN

Zapraszamy do pokoi gościnnych "Mizera" Dla Naszych gości przygotowaliśmy komfortowo wyposażone pokoje 2,3 oraz 4 osobowe z osobnym wejściem.

dolnośląskie / kłodzki / Kudowa-Zdrój

ZOBACZ OBIEKT Domki u Oli

Domki u Oli

45 - 50 PLN

Domki wybudowane w 2013r.

dolnośląskie / kłodzki / Kudowa-Zdrój

ZOBACZ OBIEKT Arizona City

Arizona City

40 - 55 PLN

Arizona City w Kudowie Zdroju serdecznie zaprasza. Najbardziej aktualna oferta wraz z pakietami dostępna jest pod adresem www.arizona-city.eu.

dolnośląskie / kłodzki / Kudowa-Zdrój

ZOBACZ OBIEKT Pokoje Gościnne Pod Makiem

Pokoje Gościnne Pod Makiem

50 - 60 PLN

Pokoje Gościnne Pod Makiem w Kudowie Zdroju serdecznie zapraszają. Najbardziej aktualna oferta wraz z pakietami dostępna jest pod adresem www.podmakiem.rezerwuje.my.

dolnośląskie / kłodzki / Kudowa-Zdrój

ZOBACZ OBIEKT  Villa Kaprys

Villa Kaprys

65 - 90 PLN

Willa Kaprys w Kudowie Zdroju serdecznie zaprasza. Najbardziej aktualna oferta wraz z pakietami dostępna jest pod adresem www.villa-kaprys.eu.

dolnośląskie / kłodzki / Kudowa-Zdrój

ZOBACZ OBIEKT Pensjonat *** Akacja

Pensjonat *** Akacja

80 - 120 PLN

Pensjonat *** Akacja w Kudowie Zdroju serdecznie zaprasza. Najbardziej aktualna oferta wraz z pakietami dostępna jest pod adresem www.pensjonat-akacja.eu.

dolnośląskie / kłodzki / Kudowa-Zdrój

ZOBACZ OBIEKT Noclegi Kudowa

Noclegi Kudowa

40 - 1 PLN

Pokoje 2,3,4-osobowe w Kudowie-Zdrój, cicha spokojna okolica.

dolnośląskie / kłodzki / Kudowa-Zdrój

ZOBACZ OBIEKT WRZOS

WRZOS

25 - 75 PLN

Szanowni Państwo, ośrodek WRZOS, dawniej Glatzer Rose, gwarantuje naszym Gościom wypoczynek w ustronnym miejscu z dala od zgiełku miasta.

dolnośląskie / kłodzki / Kudowa-Zdrój

ZOBACZ OBIEKT SP ZOZ Sanatorium Uzdrowiskowe BRISTOL MSWiA w Kudowie-Zdroju

SP ZOZ Sanatorium Uzdrowiskowe BRISTOL MSWiA w Kudowie-Zdroju

55 - 270 PLN

Super oferta na święta i sylwestra! Zapraszamy Państwa do jednego z najlepszych sanatoriów w Polsce. Pobyt u nas zostawi u Państwa niezapomniane wrażenia.

dolnośląskie / kłodzki / Kudowa-Zdrój

ZOBACZ OBIEKT Pokoje gościnne - Jodła

Pokoje gościnne - Jodła

40 - 55 PLN

Zapraszamy serdecznie do naszego obiektu noclegowego.

dolnośląskie / kłodzki / Kudowa-Zdrój

ZOBACZ OBIEKT Ośrodek Wczasowy Dziennikarzy NEST - LUBICZ

Ośrodek Wczasowy Dziennikarzy NEST - LUBICZ

40 - 50 PLN

Zapraszamy do Ośrodka Wczasowego Dziennikarzy NEST - LUBICZ, położonego w malowniczej dzielnicy Kudowa Zdrój - Jakubowice na wysokości ok 600m n.

dolnośląskie / kłodzki / Kudowa-Zdrój

ZOBACZ OBIEKT Hotel Amalia***

Hotel Amalia***

110 - 145 PLN

Pragniemy zaprosić Państwa do urokliwego i romantycznego Hotelu Amalia*** Położenie jak i historia tego niezwykłego budynku czynią go idealnym miejscem do romantycznych spotkań, wypoczynku i relaksu.

dolnośląskie / kłodzki / Kudowa-Zdrój

ZOBACZ OBIEKT Villa Venus

Villa Venus

45 - 80 PLN

Szanowni Państwo Mamy przyjemność zaprosić Państwa do luksusowej Villi położonej w samym sercu przepięknego uzdrowiska- Kudowy Zdroju.

dolnośląskie / kłodzki / Kudowa-Zdrój

ZOBACZ OBIEKT Polonia Zespół Uzdrowisk Kłodzkich S.A.

Polonia Zespół Uzdrowisk Kłodzkich S.A.

36 - 239 PLN

"Polonia" usytuowana jest w centrum uroczego Parku Zdrojowego w Kudowie-Zdroju, w pobliżu Pijalni Wód Mineralnych.

dolnośląskie / kłodzki / Kudowa-Zdrój

ZOBACZ OBIEKT Pensjonat Carmen

Pensjonat Carmen

30 - 55 PLN

Pensjonat Carmen to wyremontowany, zabytkowy budynek, położony w spokojnej okolicy, niedaleko od centrum miasta.

dolnośląskie / kłodzki / Kudowa-Zdrój

ZOBACZ OBIEKT Pokoje gościnne

Pokoje gościnne

30 - 40 PLN

Przygotowaliśmy dla Państwa trzy pokoje 2,3 oraz 4 osobowe ze wspólną łazienką (prysznic,wanna,dwie umywalki) oraz trzy pokoje z własnymi łazienkami - dwuosobowy i dwa trzyosobowe.

dolnośląskie / kłodzki / Kudowa-Zdrój