Noclegi Cisna

Cisna to wieś położona w województwie podkarpackim w powiecie leskim, w dolinie Solinki. Cisna leży u podnóża malowniczych Bieszczad. Wieś założona została w 1552 przez rodzinę Balów na prawie wołoskim. W latach międzywojennych Cisna była jedną z większych i zasobniejszych wsi w Bieszczadach, a także znanym letniskiem. Okres II wojny światowej i lata powojenne wyniszczyły niemal całą wieś. W 1952 roku pozostało tu niewiele mieszkańców.

Cisna jest położona malowniczo pośród szczytów o wysokości ok. 1000 m. n.p.m. Poza tym znajdują się tu ważne węzły szlaków turystycznych prowadzących w serce bieszczadzkich szczytów. Stąd można dojść m.in. na: Połoninę Wetlińską i Połoninę Caryńską (dwie najpiękniejsze połoniny Bieszczad). Poza tym z Cisnej wychodzą szlaki turystyczne na bieszczadzkie szczyty: Tarnicę oraz Halicz. Miłośnicy rowerowych wycieczek mają do dyspozycji trasy rowerowe, np. Cisna - Kalnica - Sine Wiry - Buk - Dołżyca – Cisna lub Przełęcz Hyrcza - Łopienka - Dołżyca - Cisna - Majdan – Solinka i wiele innych.

Z całą pewnością Cisna jest jednym z najpiękniejszych zakątków naszego kraju. Pobliskie tereny niemal w całości porośnięte są przepięknymi lasami, pełnymi dzikiej zwierzyny i niesamowitej roślinności. Miłośnicy gór znajdą tu nie tylko piękne górskie szlaki, ale również odpoczynek. W Cisnej znajduje się bowiem baza noclegowa o zróżnicowanym standardzie, pyszne regionalne jedzenie i wiele atrakcyjnych sposobów na spędzenie czasu.

ZOBACZ OBIEKT Bacówka pod Honem w Cisnej

Bacówka pod Honem w Cisnej

40 - 40 PLN

Bacówka pod Honem znajduje się w miejscowości Cisna. Jest obiektem całorocznym, mającym 60 miejsc noclegowe w pokojach 2, 3, 4, 5, 6, 7 i 8 osobowych.

podkarpackie / leski / Cisna

ZOBACZ OBIEKT Noclegi u Danusi

Noclegi u Danusi

30 - 40 PLN

Zapraszam państwa w Bieszczady do malowniczo położonej miejscowości Cisna.

podkarpackie / leski / Cisna

ZOBACZ OBIEKT BAAW

BAAW

80 - 320 PLN

Przygotowaliśmy do Państwa dyspozycji komfortowe domki, położone w malowniczej, turystycznej miejscowości Strzebowiska.

podkarpackie / leski / Cisna

ZOBACZ OBIEKT Cisna - noclegi u Mirosławy

Cisna - noclegi u Mirosławy

35 - 40 PLN

Duży pokój na poddaszu od 2 do 6 osób (3 łóżka 2-osobowe) przy pokoju łazienka z prysznicem, aneks kuchenny z wyposażeniem, tv.

podkarpackie / leski / Cisna