POŁONINA CARYŃSKA

Połonina Caryńska wraz z sąsiednią Połoniną Wetlińską stanowi cześć połonin bieszczadzkich. Swoją nazwę przyjęła od nieistniejącej już wioski Caryńskie. Leży miedzy dolinami potoków Wołosatego i Nasiczańskiego. Jej najwyższy szczyt osiąga wysokość 1297 m n.p.m. Do wysokości 1200 metrów porastają ją bukowe lasy, ale powyżej las kończy się jakby został odcięty. Nie ma żadnej strefy przejściowej. Połoniny to królestwo roślin zielonych - występują tu zarówno gatunki zagrożone wyginięciem, jak i zwyczajne, polne kwiaty. Połonina przez cały rok mieni się różnymi barwami pochodzącymi z porastającej ja roślinności. Płynący u północnych podnóży połoniny Potok Caryński tworzy tam jedną z najpiękniejszych dolin Bieszczad.
ZOBACZ OBIEKT Noclegi Bieszczady

Noclegi Bieszczady

Oferujemy pokoje 2- 3 osobowe z łazienką, telewizją i dostępem do bezprzewodowej linii internetowej, możliwość korzystania z kuchni i osobnej lodówki.

podkarpackie / bieszczadzki / Ustrzyki Dolne

ZOBACZ OBIEKT Antonówka

Antonówka

30 - 40 PLN

Domek cało roczny. W pełni wyposażony. 2 pokoje 4 osobowe, 1 pokój 2 osobowy.

podkarpackie / bieszczadzki / Ustrzyki Dolne

ZOBACZ OBIEKT Pensjonat Bogdanka

Pensjonat Bogdanka

225 - 435 PLN

Pensjonat Bogdanka - oferta dla pragnących odpocząć w komfortowych warunkach: do dyspozycji Gości pokoje 2,3,4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, wyposażone w TV-Sat i lodówkę, bądź apartamenty dwupokojowe, także 2,3,4 osobowe.

podkarpackie / leski / Kalnica

ZOBACZ OBIEKT BAAW

BAAW

80 - 320 PLN

Przygotowaliśmy do Państwa dyspozycji komfortowe domki, położone w malowniczej, turystycznej miejscowości Strzebowiska.

podkarpackie / leski / Cisna

Wyszukiwarka