PUSZCZA BYDGOSKA

Puszcza Bydgoska zlokalizowana jest w kierunku południowo- wschodnim od Bydgoszczy oraz na południe od stolicy polskich pierników Torunia. Obszar porośnięty jest głównie przez drzewa sosnowe, ale spotkać też można liściaste odmiany ? brzozę, grab czy nawet dąb. Turyści na rowerach będą z pewnością zadowoleni z licznych ścieżek rowerowych po których będą oni mogli pojeździć. Osoby bez roweru również będą zadowolone, bo ilość szlaków turystycznych jest w tym regionie imponująca. Warte odnotowania jest, że w niedalekiej odległości od Solca Kujawskiego i Chrośnej położone jest działające już od 1999 roku Radiowe Centrum Nadawcze. Ciekawostką jest, że znajdują się tutaj wydmy śródlądowe ? jest to zasługą bardzo niskich opadów w przeciągu całego roku. Całkowity obszar puszczy wynosi 45 tysięcy hektarów.
ZOBACZ OBIEKT Noclegi Bydgoszcz

Noclegi Bydgoszcz

40 - 80 PLN

Oferujemy najwyższy standard mieszkalny z zachowaniem atrakcyjnej ceny dla podróżnych, studentów zaocznych, osób przebywających w delegacji itp.

kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz / Bydgoszcz

ZOBACZ OBIEKT Noclegi Bydgoszcz Pod Wierzbami

Noclegi Bydgoszcz Pod Wierzbami

40 - 65 PLN

Opis: 200m do lasu i krytego basenu. Dużo zieleni i piękny widok na Bydgoszcz.

kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz / Bydgoszcz

ZOBACZ OBIEKT RANCHO

RANCHO

75 - 120 PLN

Na naszych klientów czeka 5 pokoi dwu i trzy osobowych (łazienka, TV, Internet), 5 ha terenu w sąsiedztwie puszczy bydgoskiej oraz 2 stawy rybne.

kujawsko-pomorskie / Toruń / Toruń

ZOBACZ OBIEKT Apartament CENTRUM

Apartament CENTRUM

45 - 130 PLN

Apartament Centrum znajduje się blisko (5min. piechotą) Starego Miasta w spokojnej okolicy z przepięknym widokiem na park i rzekę Brdę.

kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz / Bydgoszcz

Wyszukiwarka