Tanie Noclegi - Zielona Góra / Racula

  • Adres: 66-004 Racula Witosa 52b
  • Telefon: 0504 59 17 07
  • E-mail: tanienoclegi1@wp.pl
  • WWW: www.tanienoclegi1.webpark.pl
  • Cena minimalna: 28
  • Cena maksymalna: 39
  • Ilość miejsc: 8

Oferta

TANIO , CZYSTO i PRZYJEMNIE

OPIS OBIEKTU
Racula jest zlokalizowana ok. 3 km od centrum Zielonej Góry przy trasie Szczecin - Wrocław.Dojazd autobusami miejskimi linii 41,33 i 30.Pensjonat położony jest w cichej okolicy, co zapewnia idealne warunki do pracy i odpoczynku w przerwie długich podróży zarówno w dzień jak i w nocy(rolety). Nie krępujące wejście.


POKOJE
Pokoje wyposażone w TV.


WYPOSAŻENIE
Do dyspozycji kuchnia /możliwośc samodzielnego żywienia-lodówka,mikrofala,naczynia, sztućce,czajnik bezprzewodowy,kuchenka elektryczna/, prysznic , toaleta, żelasko,deska do prasowania.

WYŻYWIENIE
W okolicy możliwość skorzystania z wyżywienia.
SKLEP SPOŻYWCZY CZYNNY CAŁĄ DOBĘ.

ATRAKCJE
W okolicy łowisko komercyjne karpiowo pstrągowe.Na terenie pensjonatu możliwość grilowania i wędzenia ryb.Dlaczego warto do nas przyjechać: latem kąpiele w basenie, jesienią lasy pełne grzybów, możemy też zaproponować Państwu przejażdżki konne w oddalonym o 1 km ośrodku jeżdzieckim,wyjazd do Łagowa do Zamku Joanitów,wyjazd do Miedzyrzeckiego Rejonu Umocninego, natomiast spragnionym miejskiego gwaru polecamy wyprawy (2km) do Zielonej Góry pełnej małych kafejek z słynną Palmiarnia na czele, przepiękny deptak zachęcający do wieczornych spacerów, potem w miłej domowej atmosferze pełen relaks wypoczynek przy grilu i piwie. Otaczające naszą miejscowość lasy zachęcaj do pieszych lub rowerowych wycieczek. Zapraszamy Dla tych interesujących się fotografią cyfrową i analogową zapraszamy na pokazy i prelekcje


Cennik

Pokój 1 osobowy 39.00 PLN (Zimmer 1 Person - für 10 EURO)
Pokój 2 osobowy 65.00 PLN (Zimmer 2 Person - für 17 EURO)
Pokój 3 osobowy 84.00 PLN (Zimmer 3 Person - für 22 EURO)
grupy -od osoby 28.00 PLN (Gruppe - für 1 Person - 7,50 EURO)
studenci 26.00 PLN w weekendy
(Student - für 1 Person - 7,00 EURO in Wochenende)

Wyszukiwarka