Pokoje Gościnne Pod Makiem

  • Adres: ul. Leśna 7
  • Telefon: +48 75 64 399 01
  • E-mail: recepcja@podmakiem.rezerwuje.my
  • WWW: www.podmakiem.rezerwuje.my
  • Cena minimalna: 50
  • Cena maksymalna: 60
  • Ilość miejsc: 7

Oferta

Pokoje Gościnne Pod Makiem w Kudowie Zdroju serdecznie zapraszają. Najbardziej aktualna oferta wraz z pakietami dostępna jest pod adresem www.podmakiem.rezerwuje.my.

Położenie

Pokoje Gościnne Pod Makiem położone są w centrum Kudowy Zdroju, w miejscu cichym, spokojnym i pełnym zieleni. Z okien można podziwiać piękną Górę Parkową. Stąd turyści wyruszają do Błędnych Skał, na Szczeliniec Wielki, Kaplicy Czaszek, do Sanktuarium w Wambierzycach, czy do Czech. Od Parku Zdrojowego z Pijalnią Wód, Parku Narodowego Gór Stołowych i Aqua Parku dzieli nas jedynie kilkaset metrów. Leczniczy klimat uzdrowiska wpływa korzystne na leczenie schorzeń układu krążenia. Goście Ośrodka mogą bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego Internetu, ogrodu z altaną i huśtawką, miejsca na grilla czy ognisko oraz ping-ponga. Zajmujemy się również organizacją wycieczek do najpiękniejszych miejsc regionu: Praga, Skalne Miasto, Park Safari, Wrocław.

Zakwaterowanie

Na naszych Gości czekają eleganckie, przestronne pokoje, wszystkie z łazienkami i balkonem, wyposażone w TV kablową, lodówkę, czajnik i naczynia. Posiadamy pokoje 2- i 3-osobowe. W cenę pokoju wliczony jest dostęp do bezprzewodowego Internetu WiFi (w każdym pokoju). Dodatkowo posiadamy parking na terenie obiektu.

Wyposażenie

Oprócz komfortowo wyposażonych pokoi posiadamy ogród z altaną i huśtawką. Na terenie obiektu znajduje się miejsce na grilla i ognisko. Współpracujemy również z atrakcjami na terenie Kudowy Zdroju, w których nasi Goście otrzymują specjalne rabaty.

Cennik

Sezon I - 02.01.13 – 27.04.13 / 16.09.13 – 20.12.13

Pokój 2-osobowy – 50,00 PLN
Pokój 3-osobowy – 50,00 PLN

Sezon II - 28.04.13 – 15.09.13 / 21.12.13 – 01.01.14

Pokój 2-osobowy – 60,00 PLN
Pokój 3-osobowy – 60,00 PLN

Koszt noclegu w poszczególnych typach pokoi podany jest dla jednej osoby.

Cena pokoju zawiera:
bezprzewodowy internet (WiFi) na terenie całego obiektu;
miejsce na parkingu;
możliwość korzystania z pełnego wyposażenia ogrodu;
możliwość przygotowania przez Gości śniadań lub skorzystania z cateringu;
ping-pong;
rożno;
huśtawka i altanka;

Każdy pokój zawiera: TV Sat, Internet Bezprzewodowy, łazienkę, lodówkę, czajnik i naczynia, ręczniki oraz balkon.

Zniżki dla dzieci:
- dziecko w wieku 0 – 10 lat: 50% zniżki

Okresy Specjalne:
Na okres Świąt Bożego Narodzenia, Sylwestra, Wielkanocy, Weekendu Majowego oraz Weekendu Czerwcowego w obiekcie obowiązują ceny specjalne, a pobyty są realizowane jedynie w ramach pakietów ze specjalnymi atrakcjami.

Wyszukiwarka