Ośrodek Wypoczynkowo-Sanatoryjny TROJAN

  • Adres: ul. Leśna 4a
  • Telefon: +48 75 64 399 01
  • E-mail: recepcja@ows-trojan.eu
  • WWW: www.ows-trojan.eu
  • Cena minimalna: 35
  • Cena maksymalna: 60
  • Ilość miejsc: 150

Oferta

Ośrodek Wypoczynkowo-Sanatoryjny TROJAN w Lądku Zdroju serdecznie zaprasza. Najbardziej aktualna oferta wraz z pakietami dostępna jest pod adresem www.ows-trojan.eu.

Położenie

Ośrodek Wypoczynkowo-Sanatoryjny TROJAN to nowoczesny i komfortowy budynek, łączący w sobie styl i wysoki standard. Cechuje go malownicze położenie na zboczach Gór Złotych w dolinie biegu rzeki Białej Lądeckiej, u podnóża Góry Trojak. Leczniczy klimat najstarszego w Polsce uzdrowiska, jakim jest Lądek Zdrój, wpływa korzystnie na leczenie schorzeń układu krążenia. Cudowny spokój i piękno górskiej przyrody tworzy niepowtarzalną atmosferę. Z uwagi na swoje położenie Ośrodek stanowi doskonałe miejsce na wędrówki w okoliczne góry, jak również punkt do wypraw turystycznych w rejonie Kotliny Kłodzkiej. Zimą na wyciągnięcie ręki, znajdują się wyciągi narciarskie zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych narciarzy. W lecie amatorzy aktywnego wypoczynku mają do dyspozycji atrakcyjne szlaki górskie. Stąd turyści wyruszają do Jaskini Niedźwiedzia w Kletnie, na Śnieżnik, do kompleksu narciarskiego w Czarnej Górze czy do Czech. Goście Ośrodka mogą bezpłatnie korzystać z sal telewizyjnych i oślej łączki. Zajmujemy się również organizacją wycieczek do najpiękniejszych miejsc regionu takich jak: Praga, Skalne Miasto, Park Safari oraz Wrocław.

Zakwaterowanie

Na naszych Gości czekają eleganckie, przestronne pokoje, wszystkie z łazienkami i w większości z balkonami, wyposażone są w TV, radio i czajnik bezprzewodowy. Posiadamy pokoje 1-, 2-, 3- i 4-osobowe oraz pokoje typu studio. W cenę pokoju wliczony jest dostęp do bezprzewodowego Internetu WiFi oraz parking. Dodatkowo bezpłatnie korzystać można z tenisa stołowego, miejsca na grilla i ognisko i oślej łączki.

Wyposażenie

Oprócz komfortowo wyposażonych pokoi posiadamy stylową jadalnię i sale telewizyjne. Na terenie obiektu znajduje się miejsce na ognisko i grilla, stół do tenisa stołowego a poniżej obiektu ośla łączka oraz stok południowy, na którym można jeździć na sankach oraz stawiać pierwsze kroki na nartach w zimie. Latem polecamy kąpiele słoneczne. Organizujemy także pobyty wypoczynkowo-rehabilitacyjne. Współpracujemy z atrakcjami na terenie Lądka Zdroju, w których nasi Goście otrzymują specjalne rabaty.

Wyżywienie

Ośrodek Wypoczynkowo-Sanatoryjny TROJAN posiada stylową jadalnię o oryginalnym i ciepłym wystroju. Oferujemy swoim Gościom prawdziwą domową kuchnie polską. Serwujemy wyśmienite śniadania, obiadokolacje 2-daniowe, a także pyszne kolacje.

Cennik

Pokój 1-osobowy 60,00 PLN
Pokój 2-osobowy 40,00 PLN
Pokój 3-osobowy 35,00 PLN
Pokój 4-osobowy 35,00 PLN
Studio 140,00 PLN

Koszt noclegu w poszczególnych typach pokoi podany jest dla jednej osoby.

Cena pokoju zawiera:

bezprzewodowy dostęp do Internetu;
miejsce na parkingu;
dostęp do sali telewizyjnej;
stołówka;
ośla łączka poniżej budynku;
tenis stołowy;
miejsce na ognisko i grilla;
organizujemy pobyty rehabilitacyjne;

Każdy pokój zawiera: TV Sat, Internet Bezprzewodowy, łazienkę, radio, czajnik elektryczny oraz balkon w części pokoi.

Zniżki dla dzieci:

dziecko w wieku 0 – 3 lat (śpiące z rodzicami): bezpłatnie
dziecko w wieku 3 – 10 lat: 50% zniżki

Dostawki:

20 pln

Okresy Specjalne:

Na okres Świąt Bożego Narodzenia, Sylwestra, Wielkanocy, Weekendu Majowego oraz Weekendu Czerwcowego w obiekcie obowiązują ceny specjalne, a pobyty są realizowane jedynie w ramach pakietów ze specjalnymi atrakcjami.

Wyszukiwarka