Nad Wodospadem

  • Adres: Medyków 19, 34-312 Międzybrodzie Bialskie
  • Telefon: 33 866-20-60
  • E-mail: info@nadwodospadem.com.pl
  • WWW: nadwodospadem.com.pl/
  • Cena minimalna: 40
  • Cena maksymalna: 80
  • Ilość miejsc: 45

Oferta

Wyobraź sobie że stoisz na balkonie swego pokoju, bierzesz głęboki wdech rześkiego górskiego powietrza i zastanawiasz się co możesz zrobić a nie musisz, jednocześnie podziwiasz piękno otaczających Cię dookoła gór porośniętych lasami. Czyż nie byłoby to piękne?

W trosce o czystość i higienę Twojego pokoju używamy środków czystości bezpiecznych dla Ciebie i Twojej rodziny. Czy wspominałem już że każdy z naszych pokoi posiada własną łazienkę? Na dodatek z tej eleganckiej łazienki będziesz korzystał tylko Ty i Twoja rodzina.

Niestety nic nie jest doskonałe, my też. Dlatego przepraszamy Cię za nasze zbyt wygodne łóżka, i Twój dłuuugi błogi sen który może być przyczyną licznych spóźnień. Należy Ci się wypoczynek! Zasłużyłeś na relaks!

Zastrzyk adrenaliny

Czy wspominałem że na pobliskiej górze żar znajduje się pięknie usytuowany całoroczny tor saneczkarski, który gwarantuje wielki zastrzyk adrenaliny. Nie mniejsze emocje czekają Cię w parku linowym, który znajduje się również na górze Żar. Nie opuszczając tej wspaniałej góry będziesz mógł wzbić się w przestworza szybowcem lub lotnią. A gdy będziesz miał już dosyć wrażeń będziesz mógł zjechać na dół górską kolejką szynową.

A na jeziorze międzybrodzkim będziesz mógł odpocząć pod żaglami lub pościgać się na rowerkach wodnych.

Nie zabraknie Ci śniegu

Dodam jeszcze, że trasa narciarska na górze żar ma długość 1600 m. czyli jest jedną z najdłuższych tras w Beskidach! Dodatkowo wyposażona jest w nagłośnienie i oświetlenie, oraz sprzęt do naśnieżania żeby nigdy nie zabrakło Ci śniegu. A na dzieci czeka tam fachowa opieka.

Wieża Eiffla, Bazylika Św. Piotra i?

A gdybyś chciał sprawić swemu dziecku wielką niespodziankę to możesz zabrać go do Parku Miniatur w Inwałdzie gdzie będziesz mógł spacerować ze swym dzieckiem wśród takich ikon architektury jak wieża Eiffla lub Bazylika Św. Piotra, jednym słowem Europa w jeden dzień.

Nie czekaj i skontaktuj się z nami:

Cennik

Dzieci 3-10 lat ze śniadaniem i obiado-kolacją na dostawce 56 pln

Dzieci do lat 3 (na łóżku z rodzicami) gratis

Parking płatny 5 pln / doba

Sauna 20pln / godzina

Opłata za recznik 2,50 / szt

Bilard 10 pln / godzina

Wyszukiwarka