Luksusowy apartament w centrum Torunia

  • Adres: ul. Królowej Jadwigi 4
  • Telefon: 512998338
  • E-mail: apartamentwtoruniu@poczta.fm
  • Cena minimalna: 160
  • Cena maksymalna: 310
  • Ilość miejsc: 6

Oferta

Luksusowy apartament w centrum zabytkowego Torunia, na Starówce, położony na pierwszym piętrze kamienicy. Do dyspozycji gości: kuchnia z aneksem jadalnym, sypialnia (2 łóżka 90x200), pokój wypoczynkowy z kanapą (funkcja sypialna dla 2 osób), łazienka z WC. Dodatkowo 2 wygodne łóżka rozkładane. Kompletne wyposażenie (kuchnia gazowa z piekarnikiem, lodówka, komplet naczyń i sztućców, pralka, kabina prysznicowa, telewizor, kino domowe, odkurzacz, żelazko). Brak klimatyzacji i dostępu do internetu. Ogrzewanie elektryczne. W cenie: pościel, ręczniki, ciepła woda, energia elektryczna, ogrzewanie, telewizja kablowa.
Zapytania o dostępność i cenę proszę przesyłać za pomocą znajdującego się pod mapką formularza "Zapytaj o nocleg".
UWAGA! Rezerwować można jedynie terminy obejmujące najbliższe 90 dni. Ograniczenie to nie dotyczy rezerwacji dokonywanych przez współwłaścicieli apartamentu.
UWAGA! Apartament przeznaczony jest dla gości niepalących. Szczegółowe i aktualne informacje oraz grafik rezerwacji na stronie: http://www.noclegi.e-nocleg.pl/mirbink

Cennik

Podstawowa cena za wynajęcie apartamentu za dobę:
1-2 osoby: 160,00 zł
3 osoby: 190,00 zł
4 osoby: 240,00 zł
5 osób: 270,00 zł
6 osób: 310,00 zł
Przy pobytach dłuższych niż 3 dni stosujemy rabaty.
Ostateczną cenę podajemy w mailowej odpowiedzi na rezerwację.
Doba zaczyna się od godz. 14,00 a kończy się o godz. 12,00. Na indywidualne życzenie, w miarę możliwości, dokonujemy przesunięcia godzin.

UWAGA!
W terminie od 2 do 4 grudnia rezerwujemy apartament wyłącznie dla gości zainteresowanych pobytem co najmniej dwudniowym. Koszt pobytu według cennika, powiększony o 20 % z zastosowaniem rabatów za pobyty dłuższe niż 3 dni.

W terminach obejmujących: 11 listopada, 24 grudnia, 31 grudnia przyjmujemy rezerwację na pobyty co najmniej 3 dniowe. Koszt pobytu według cennika, powiększony o 20% z zastosowaniem rabatów za pobyty dłuższe niż 3 dni.

Wyszukiwarka