Hotel Ognisty Ptak***

  • Adres: 11-600 Wegorzewo, Ogonki, ul. Sztynorcka 6
  • Telefon: +48 87 427 28 79
  • E-mail: recepcja@ognistyptak.pl
  • WWW: http://www.ognistyptak.pl
  • Cena minimalna: 120
  • Cena maksymalna: 750
  • Ilość miejsc: 100

Oferta

Hotel Ognisty Ptak*** położony na Mazurach, jest wymarzonym miejscem na wypoczynek, organizację imprez okolicznościowych, wyjazdów integracyjnych czy szkoleń biznesowych. Łączy w sobie to, co z pozoru jest niemożliwe do pogodzenia – komfort i luksus, ale z dala od miasta i blisko natury. Niepowtarzalna atmosfera, nowoczesne i stylowe wnętrza oraz wyjątkowa obsługa to niezaprzeczalne atuty hotelu, podobnie jak jego lokalizacja - w sercu Mazur nad jeziorem Święcajty. Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi oraz wszystkich, którzy chcą odpocząć od miejskiego zgiełku, aktywnie spędzić czas, zadbać o zdrowie i urodę, a przede wszystkim – zrelaksować się. Na Gości czeka bowiem wiele atrakcji, Instytut Wellness&SPA oraz bogate zaplecze sportowo-rekreacyjne. Komfortowe pokoje i całoroczne bungalowy, doskonała kuchnia oraz infrastruktura konferencyjna sprawiają, że Ognisty Ptak jest wyjątkowym hotelem na Mazurach.

Jako jeden z niewielu hoteli na Mazurach proponujemy naszym Gościom turnusy tematyczne oraz wiele atrakcji o każdej porze roku. Piaszczysta plaża jeziora Święcajty ze strzeżonym kąpieliskiem, możliwość uprawiania sportów wodnych, wyprawy rowerowe i piesze po najciekawszych zakątkach regionu, a zimową porą kuligi czy „żeglowanie” ślizgami lodowymi to tylko część z wielu propozycji oferowanych naszym Gościom. Ponadto do dyspozycji oddajemy:
- restaurację z widokiem na jezioro,
- tawernę Karaka,
- strefę relaksu: kryty basen, brodzik dla dzieci z atrakcjami wodnymi, jacuzzi, sauna, ogród tropikalny
- instytut SPA
- port jachtowy jeziora Święcajty,
- wypożyczalnię sprzętu rekreacyjno-sportowego
- siłownię zewnętrzną
- boisko do siatkówki plażowej,
- salę zabaw z dwupoziomowym małpim gajem (basen z piłeczkami, zjeżdżalnia oraz inne atrakcje) i zewnętrzny, piracki plac zabaw

Hotel Ognisty Ptak*** położony jest przy trasie z Giżycka do Węgorzewa, w miejscowości Ogonki, 35 km od lotniska Kętrzyn-Wilamowo i 270 km od Warszawy.

Cennik

Oferta obowiązuje od 26.08.2017 do 23.06.2018
Ceny dotyczą pojedynczej doby hotelowej. Wszystkie ceny są cenami brutto.

POKOJE I APARTAMENTY
Pokój 2 osobowy do poj. wykorzystania 180 zł
Pokój 2 osobowy 220 zł
Apartament 3 osobowy 290 zł
Apartament 4 osobowy 390 zł

BUNGALOW
Bungalow 3 os. standard 350 zł
Bungalow 4 os. de luxe 500 zł
Bungalow 5 os. standard 560 zł
Bungalow 5 os. de luxe 625 zł
Bungalow 6 os. de luxe 750 zł

Wyszukiwarka