DOMKI NAD SOLINĄ

  • Adres: ul. Bóbrka 600/2
  • Telefon: 600384796
  • E-mail: domkisolina@op.pl
  • WWW: domkinadsolina.esolina.pl
  • Cena minimalna: 30
  • Cena maksymalna: 50
  • Ilość miejsc: 24

Oferta

Domki Nad Soliną
Domki Nad Soliną,domki Solina, Solina domki ,domki w Solinie


DOMKI NAD SOLINĄ
Witamy Państwa!

Zapraszamy w Bieszczady nad Solinę! Oferujemy do wynajęcia trzy nowe, komfortowe 6-8 osobowe drewniane domki położone w uroczym miejscu nad Soliną.

W każdym domku znajdują się:

- 3 osobne sypialnie
- salon z aneksem kuchennym
- wygodne fotele z ekoskóry
-lodówka, tv-sat TVN na kartę
- kuchenka gazowa
- łazienka z pełnym węzłem sanitarnym

Na terenie posesji znajdują się huśtawki oraz duża altana ogrodowa z grillem
W okolicach Zalewu Solińskiego i Myczkowskiego posiadamy najwyższy komfort.
Obiekt położony jest 300 m od z Zalewu Myczkowskiego, pomiędzy dwiema Bieszczadzkimi zaporami Solińską i Myczkowską. Jeżeli interesuje Cię wypoczynek nad wodą, wędkarstwo oraz spacery po Bieszczadzkich górach to trafiłeś na ofertę dla Siebie.

Do dyspozycji Gości mapa z rezerwatami przyrody: SKARBY PODKARPACKICH LASÓW: co ułatwi Ci zwiedzanie oraz dokładną mapą samochodową BIESZCZAD. Serdecznie zapraszamy wędkarzy od maja do pażdziernika. Zbiornik Solina i Myczkowce obfituje w wiele gatunków ryb. Możesz tu złowić: szczupaka, sandacza, suma, pstrąga, troć jeziorową, okonia, karpia, leszcza, płoć oraz klenia. Pomagamy załatwić formalności związane z wędkowaniem.

Dodatkowe informacje:

Niedaleko obiektu znajduje się wypożyczalnia sprzętu pływającego oraz rejsy statkiem po Zalewie Solińskim. Organizowane są wycieczki jednodniowe do Lwowa (paszport)i na Słowację (umawiam z biurem), zwiedzanie wnętrza zapory Solińskiej (umawiam z przewodnikiem) ,tarasy widokowe na górze KOZINIEC i ŻUKÓW oraz wiele innych atrakcji. Dzięki naszemu położeniu w centrum BIESZCZAD pobyt u nas jest idealną bazą wypadową nad obydwa jeziora oraz w wyższe partie gór.

Niepowtarzalna i miła atmosfera oraz profesjonalna obsługa zagwarantują Państwu zadowolenie z pobytu, a przeżyte chwile na długo pozostaną w Państwa pamięci.
Będzie nam bardzo miło gościć Państwa. Zadowoleni Goście - to nasza satysfakcja.

Serdecznie zapraszamy!


Cennik

Cena wynajęcia domku w okresie wakacyjnym wynosi 40 zł od osoby przy rezerwacjach sześcioosobowych.Inna ilość osób i terminy ustalane są indywidualnie.

Rezerwacje przyjmowane są po uzgodnieniu telefonicznym i wpłacie zadatku przekazem pocztowym na podany adres lub na konto: B.G.Ż oddz. Lesko
nr konta:93 2030 0045 1130 0000 0736 9140

DOMKI NAD SOLINĄ Agata Myrta tel.600384796

Wyszukiwarka