Centrum Kultury Kaszubskiej

  • Adres: Strzelnica2
  • Telefon: 058-680-00-08
  • E-mail: strzelnica@koscierzyna.gda.pl
  • Cena minimalna: 55
  • Cena maksymalna: 90
  • Ilość miejsc: 20

Oferta

Centrum Kultury Kaszubskiej położone jest na terenie rezerwatu leśnego Strzelnica, w odległości 20 minut pieszo od centrum miasta.
Do dyspozycji gości oddajemy 9 pokoi: 1-osobowy ( udogodnienia dla niepełnosprawnych) liczba pokoi 1, 2-osobowy liczba pokoi 6, 3-osobowy liczba pokoi 1, 4-osobowy(apartament) liczba pokoi 1.Razem 20 miejsc noclegowych. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki z prysznicem, oprócz pokoju dla niepełnosprawnych, gdzie znajduje się wanna.
Ponadto posiadamy salę konferencyjną na 60 osób, 20-osobowa salkę szkoleniową, sprzęt multimedialny i nagłośnieniowy. W obiekcie znajduje się również obszerna sala restauracyjna. Restauracja "Strzelnica" poleca potrawy regionalne i tradycyjne. Obiekt posiada też 2 sale warsztatowe. Osobom zainteresowanym oferujemy zajęcia regionalne z różnych dziedzin sztuki ludowej prowadzone przez znakomitych twórców ludowych.
Budynek przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Przy obiekcie znajduje się drewniana estrada pozwalająca na organizacje imprez na świeżym powietrzu. Przy budynku znajdują się miejsca parkingowe.

Cennik

9 pokoi gościnnych:
- jeden pokój 1-osobowy(udogodnienia dla niepełnosprawnych)- 90 zł za pokój ze śniadaniem
- sześć pokoi 2-osobowych-110zł za pokój ze śniadaniem
- jeden pokój 3-osobowy-170 zł za pokój ze śniadaniem
- jeden pokój 4-osobowy(apartament)-220zł za pokoj ze śniadaniem

Wyszukiwarka