Noclegi Suwałki

Atrakcyjne miejsca stolicy mrozu

Miasto Suwałki znane są mieszkańcom całej Polski jako najzimniejsze w naszym kraju miejsce. Bez wątpienia jednak miasto to ma do zaoferowania przybywającym do niego gościom znacznie więcej niż niesprzyjająca aura. Suwałki położone są w północno-wschodniej Polsce w granicach województwa podlaskiego. Pod względem geograficznym Suwałki znajdują się w krainie zwanej Suwalszczyzną, będącą częścią Pojezierza Suwalskiego. Miasto położone jest nad rzeką Czarna Hańcza. Innym zbiornikiem wodnym znajdującym się w mieście jest Zalew Arkadia, będący obecnie jednym z ulubionych miejsc wypoczynku, nie tylko dla mieszkańców Suwałk, ale także okolicznych miejscowości i turystów z innych rejonów kraju.

Miasto Suwałki leży w otoczeniu niezwykle wartościowej krainy przyrodniczej. To właśnie sprawia, iż jest to miasto prężnie rozwijające się pod względem turystycznym. W bardzo bliskiej okolicy miasta znajdują się dwa wysokiej wagi ośrodki ochrony naturalnej przyrody regionu suwalskiego. Pierwszym z nich jest Wigierski Park Narodowy. Obejmuje on ochroną północną część Puszczy Augustowskiej, leży w środkowej części dorzecza Czarnej Hańczy, dopływu Niemna. Park istnieje od 1989 roku i jest jednym z największych powierzchniowo Parków Narodowych w Polsce. Inną formą ochrony przyrody sąsiadującej z Suwałkami jest Suwalski Park Krajobrazowy. Ten utworzony w 1976 roku park za cel postawił sobie ochronę kilku najbardziej zagrożonych zniszczeniem przez działalność człowieka punktów. Należą do nich: jezioro Hańcza, wraz z jego otuliną leśną, głazowisko Łopuchowaskie, głazowisko Barchanowo, a także niezwykle cenne wiszące torfowisko, umiejscowione na zachodnim brzegu jeziora Jaczno. Suwałki są miastem, w którym warto skorzystać z proponowanych atrakcji turystycznych, do których należą: wodne, piesze oraz rowerowe wycieczki, a także gospodarstwa agroturystyczne.

Suwałki posiadają również wiele cennych zabytków architektury miejskiej. Należy do nich między innymi zabudowana w klasycznym stylu ulica Kościuszki, a także kilka obiektów sakralnych. Do najbardziej cennych z nich zalicza się: katedra św. Aleksandra, kościół św. Pawła i Piotra, kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz kościół pod wezwaniem Świętej Trójcy. W Suwałkach warto przespacerować się również po cmentarzach, będących zabytkami największych religii świata. W zespole cmentarzy przy ulicy Zarzecze znajdują się cmentarze: rzymskokatolicki, prawosławny, ewangelicki, żydowski oraz mahometański.

ZOBACZ OBIEKT Gościniec Zamkowa Góra

Gościniec Zamkowa Góra

50 - 70 PLN

Zapraszamy do Suwalskiego Parku Krajobrazowego w jego najpiękniejszy zakątek u stóp Zamkowej Góry . należący do Gościńca teren to 20 ha. łąk i lasów , otoczony wodami czterech jezior , położony na malowniczych polodowcowych wzgórzach .

podlaskie / Suwałki / Suwałki

ZOBACZ OBIEKT Mieszkanie do wynajęcia dla pracowników

Mieszkanie do wynajęcia dla pracowników

20 - 25 PLN

Pokój o powierzchni 30 m. Do dyspozycji 5-6 łóżek, łazienka (prysznic + wc), tv, maszynka kuchenna.

podlaskie / Suwałki / Suwałki

ZOBACZ OBIEKT Kwatery dla pracowników firm

Kwatery dla pracowników firm

15 - 40 PLN

Dom wolno stojący, całoroczny, z przeznaczeniem pod wynajem dla grup pracowników, nie dla rodzin.

podlaskie / Suwałki / Suwałki

ZOBACZ OBIEKT Kwatery pracownicze

Kwatery pracownicze

15 - 25 PLN

Wynajmę kwatery pracownicze, (tylko firma) . Pokoje posiadaja aneks kuchenny , łazienka , internet , lodówka , TV ,mikrofalówka.

podlaskie / Suwałki / Suwałki

ZOBACZ OBIEKT Dom na Ogrodowej

Dom na Ogrodowej

30 - 40 PLN

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego domu położonego w Jeleniewie na terenie Suwalskiego Parku Krajobrazowego.

podlaskie / Suwałki / Suwałki

ZOBACZ OBIEKT Domek pod Lipą

Domek pod Lipą

15 - 20 PLN

Serdecznie zapraszamy Państwa do wsi Kolonie Jeleniewo położonej w Suwalskim Parku Krajobrazowym.

podlaskie / Suwałki / Suwałki

ZOBACZ OBIEKT AALE ŚLICZNE MIEJSCE DOMEK BEZ GOSPODARZY

AALE ŚLICZNE MIEJSCE DOMEK BEZ GOSPODARZY

25 - 25 PLN

>>>> WARTO PRZYJECHAĆ! .

podlaskie / Suwałki / Suwałki

ZOBACZ OBIEKT DOM LETNISKOWY

DOM LETNISKOWY

Dom z tarasem widokowym na jez. Staw położony w Gawrych Rudzie k/Suwałk w osłonie lasu sosnowo-dębowego w otulinie Wigierskiego Parku Narodowego.

podlaskie / Suwałki / Suwałki

ZOBACZ OBIEKT Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy

40 - 80 PLN

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy "Szelment" jest przepięknie położonym obiektem na Pojezierzu Suwalskim konferencyjno-rekreacyjnym nad jeziorem Szelment Wielki u podnóża góry Jesionowej (252m n.

podlaskie / Suwałki / Suwałki