Noclegi Sława

Sława to miasto położone w województwie lubuskim, nad Jeziorem Sławskim, które jest niewątpliwie jedną z największych atrakcji tego regionu Polski. Znajduje się tu mnóstwo popularnych ośrodków turystyczno-wypoczynkowych i sportowych. Początki tej miejscowości nie są znane, lecz pierwsze znalezione zapiski mówią, iż Sławę założył w 1312 roku książę głogowski Konrad.

Obecnie Jezioro Sławskie to największy zbiornik Pojezierza Sławskiego z licznymi wyspami. Miejsce to rokrocznie odwiedza mnóstwo turystów szczególnie w sezonie letnim. Można tu plażować, żeglować, a także łowić ryby. Sława to istny raj dla kochających wypoczynek nad wodą. Wokół jeziora znajdują się piękne lasy, które znacząco wpływają na mikroklimat, a także obfitują w grzyby. Jezioro Sławskie to przede wszystkim wspaniałe miejsce dla żeglarzy, gdyż powstało tu wiele klubów żeglarskich. Każdego roku odbywają się tu regaty ogólnopolskie, a zimą Mistrzostwa Ziemi Lubuskiej w bojerach. Poza tym są tu niesamowicie piękne widoki, duża, piaszczysta plaża oraz wypożyczalnie sprzętu wodnego. Liczne pensjonaty, kwatery prywatne i domki letniskowe tworzą bogatą i różnorodną bazę noclegową w Sławie.

Do zabytkowych budowli Sławy zaliczamy: kościół św. Michała Archanioła z 1604 roku, kościół poewangelicki z 1836 roku, pałac barokowy 1735 roku oraz wiele pomników przyrody.

ZOBACZ OBIEKT WCZASY - WEEKEND NAD JEZIOREM

WCZASY - WEEKEND NAD JEZIOREM

DOMEK LETNISKOWY NAD JEZIOREM. 100 m od JEZIORA SŁAWSKIEGO.

lubuskie / wschowski / Sława

ZOBACZ OBIEKT Wiktoria Król Sp. z o. o. Radzyń

Wiktoria Król Sp. z o. o. Radzyń

35 - 160 PLN

Ośrodek Rehabilitacyjno- Wypoczynkowy usytuowany jest w strefie leśnej ciszy w miejscowości Radzyń nad południowym brzegiem Jeziora Sławskiego.

lubuskie / wschowski / Sława

ZOBACZ OBIEKT RELAKS

RELAKS

25 - 28 PLN

Ośrodek Wypoczynkowy "RELAKS" w Lubiatowie Ośrodek położony nad jeziorem Sława w odległości 8 km od Sławy Posiadamy 10 domków typu Wagus (4-6 osobowe) z aneksem kuchennym Domki piętrowe, na parterze są dwie.

lubuskie / wschowski / Sława