Noclegi Kąty Rybackie

Kąty Rybackie to wieś rybacka położona w województwie pomorskim, na obszarze Żuław Wiślanych. Jej głównym atutem jest oczywiście lokalizacja, która co roku przyciąga mnóstwo turystów z całego kraju. Wioska jest sympatycznym letniskiem, mającym od lat wielu swych stałych wielbicieli. Znajdują się tu piękne, szerokie, piaszczyste plaże, a także rezerwat przyrody kormorana czarnego. Dlatego też Kąty Rybackie to największa w Europie ostoja kormoranów.

W Kątach Rybackich znajduje się port rybacki oraz zakład szkutniczy. Poza tym powstało tu niewielkie Muzeum Zalewu Wiślanego, przedstawiające historię szkutnictwa i rybołówstwa w tym regionie Polski. Można tu zobaczyć oryginalny warsztat szkutniczy przeniesiony z miejscowości Łaszka, a także okazały 10-metrowy barkas.

Kąty Rybackie to miejsce dla osób lubiących spokój, ciszę i szum morskich fal. Ta nadmorska miejscowość to również wspaniałe panoramy, niezwykły klimat oraz sposobność zrelaksowania się na łonie natury. Będąc w Kątach Rybackich należy zwrócić uwagę na urokliwe kramiki proponujące wyjątkowe pamiątki z nadmorskiej podróży. Warto przyjechać nie tylko w wakacje, ale również wiosną i jesienią, kiedy panuje tu wspaniały klimat i jest mnóstwo jodu.

ZOBACZ OBIEKT Tristan Hotel & SPA

Tristan Hotel & SPA

500 - 1000 PLN

TRISTAN HOTEL & SPA JEDYNY LUKSUSOWY HOTEL W TEJ CZĘŚCI WYBRZEŻA. Kąty Rybackie to mała miejscowość, położona między Stegną a Krynicą Morską. W Tristan Hotel & SPA zadbaliśmy o bogatą ofertę rekreacyjną dla dzieci i dorosłych udowadniając, że wypoczynek

pomorskie / nowodworski / Kąty Rybackie

ZOBACZ OBIEKT Willa Jandar

Willa Jandar

185 - 320 PLN

Zapraszamy do unikalnej WILLI "JANDAR" położonej w Skowronkach, koło Krynicy Morskiej, miejscowości znajdującej się na Mierzei Wiślanej.

pomorskie / nowodworski / Kąty Rybackie

ZOBACZ OBIEKT Pokoje u Gosi

Pokoje u Gosi

35 - 50 PLN

spokojne wczasy dla Ciebie i Twojej rodziny

pomorskie / nowodworski / Kąty Rybackie

ZOBACZ OBIEKT Pokoje gościnne

Pokoje gościnne

40 - 40 PLN

Nowe, tęczowe pokoje gościnne z łazienkami w Kątach Rybackich w cenie 40zł od osoby.

pomorskie / nowodworski / Kąty Rybackie

ZOBACZ OBIEKT Domki letniskowe, całoroczne

Domki letniskowe, całoroczne

Oferujemy Państwu domki letniskowe 4-os. Domki składają się z dwóch pokoi (sypialnia i pokój dzienny), łazienki i aneksu kuchennego, w każdym domku znajduje TV.

pomorskie / nowodworski / Kąty Rybackie

ZOBACZ OBIEKT Letnisko Jarzębina - kwatery, noclegi

Letnisko Jarzębina - kwatery, noclegi

20 - 35 PLN

Oferujemy kwatery: apartamenty i domki nad morzem - Letnisko Jarzębina w miejscowości Kąty Rybackiec - Mierzeja Wiślana.

pomorskie / nowodworski / Kąty Rybackie