Willa Puchaczówka

  • Adres: Sienna 5c, 57-550 Stronie Śląskie
  • Telefon: 0 74 81 16 570
  • E-mail: willa@puchaczowka.pl
  • WWW: www.puchaczowka.pl
  • Cena minimalna: 45
  • Cena maksymalna: 120
  • Ilość miejsc: 40

Oferta

Oferujemy Państwu 2, 3 i 4-osobowe komfortowe pokoje o hotelowym standardzie. Wszystkie pokoje posiadają łazienki i balkony z widokiem na góry lub las. Pokoje wyposażone są również w telewizor, bezpłatny dostęp do Internetu, lodówkę z minibarem, czajnik bezprzewodowy, biurko, szafę, okrągły stolik i krzesła.
Do dyspozycji Gości jest słoneczna jadalnia, salonik konferencyjny, narciarnia i przytulny hol z kominkiem. Zapewniamy też bezpłatny parking.
W obiekcie znajduje się również sauna a najmłodszych Gości zapraszamy do Pokóju Zabaw.

Polecamy również nasz ekskluzywny apartament, składający się z obszernego salonu z częścią wypoczynkowo-sypialnianą, sypialni, 2 łazienek z wanną i natryskiem oraz garażu na dwa samochody.
Śniadania serwujemy w Willi, a na dwudaniowe obiadokolacje zapraszamy do restauracji PUCHACZÓWKA Restauracja oddalona stąd o ok. 700 m i
zaprasza Gości na wyśmienitą kuchnię codziennie w godzinach 9.00-22.00 i dłużej...
Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 16:00 w dniu przyjazdu, a kończy się o godz. 12 w dniu wyjazdu.

OPIS OKOLICY
Willa znajduje się na wysokości 809 m n.p.m. i stanowi znakomitą bazę wypadową dla turystów pieszych, zmotoryzowanych i rowerzystów w Masyw Śnieżnika (1405 m). Ma on postać zwornika, z którego rozbiega się promieniście 5 grzbietów (ważniejsze kulminacje: Mały Śnieżnik, 1326 m, Średniak 1210 m, Czarna Góra 1205 m), porośniętych lasami świerkowymi, w piętrze dolnym z domieszką jodły, buka i jesionu. Widoczny z okien Willi kompleks wyciągów narciarskich CZARNA GÓRA z wyciągiem krzesełkowym, otwartym cały rok, to doskonały punkt widokowy i przystanek na trasie na szczyt Śnieżnika. W pobliskim Stroniu Śląskim znajduje się kryty basen oraz zalew.

Uzdrowisko Lądek Zdrój zaprasza do pijalni wód oraz na szeroką gamę zabiegów przyrodoleczniczych. Kilka kilometrów od nas zwiedzą Państwo Jaskinię Niedźwiedzią, sztolnie kopalni pouranowych przy drodze do Kletna, Muzeum Kamienia, Hutę Szkła Violetta i Wapiennik w Stroniu, Muzeum Ziemi w Kletnie

CENNIK
W Willi oferujemy Państwu noclegi, noclegi ze śniadaniem w formie stołu szwedzkiego (cena 10 zł od osoby) oraz obiadokolacje (2-daniowe, cena 20 zł,. W restauracji ceny dań z karty dla naszych Gości z rabatem 10%. Dzieci do 3 lat gratis (bez świadczeń). Dzieci 3-10 lat zniżka 30% (dla najwyżej 2 dzieci z 2 pełnopłatnymi osobami).

We współpracy z Restauracją i Karczmą PUCHACZÓWKA organizujemy szkolenia i spotkania integracyjne. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem multimedialnym do prezentacji.

Cennik

.

Wyszukiwarka