Słoneczny wypoczynek

  • Adres: Słoneczna 12
  • Telefon: 507 977 241
  • E-mail: sloneczna12@vp.pl
  • WWW: sloneczna12.prv.pl
  • Cena minimalna: 23
  • Cena maksymalna: 40
  • Ilość miejsc: 30

Oferta

Zapraszamy na wypoczynek do Grzybowa koło Kołobrzegu. Nasz obiekt znajduję się w cichej i spokojnej dzielnicy Grzybowa, z dala od ruchliwych i hałaśliwych ulic.
Do dyspozycji Gości są pokoje 2 osobowe ze wspólną łazienką oraz pokoje 2,3,4,5 osobowe z łazienkami. W pokojach znajdują się TV, czajnik bezprzewodowy, naczynia oraz sprzęt plażowy.
Akceptujemy zwierzęta. Do dyspozycji Gości jest: grill, altanki grillowe, wyposażony aneks kuchenny, plac zabaw, tenis stołowy, dart oraz zamykany parking na terenie posesji. Możliwość wypożyczenia rowerów.
Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 12 a, kończy się o godzinie 10.
Serdecznie zapraszamy!!.
Do ceny należy doliczyć opłatę klimatyczną: 0,70-1,50 zł za osobę/dzień.
Dzieci do 3 lat: pobyt bezpłatny.
W Grzybowie znajduje się duża piaszczysta plaża, która oddalona jest od naszego obiektu o 1000 m. Po drodze do kąpieliska znajdują się stołówki oraz inne obiekty gastronomiczne. Jest ona położona w zatoce, przez co woda jest tutaj cieplejsza niż w Kołobrzegu. Kąpieliska są strzeżone.
Zajmujemy się również organizacją aktywnego wypoczynku. Oferujemy atrakcje dla dzieci i dorosłych. Nasza oferta obejmuje: Paintball, Zorbing, Kule wodne oraz inne ciekawe atrakcje. Gwarantujemy że doznają Państwo wielu emocji, a wspomnienia pozostaną na bardzo długi czas. Serdecznie zapraszamy do skorzystania.

Cennik

Ceny w naszym obiekcie kształtują się od 23 zł do 40 zł za osobę i są uzależnione od terminu pobytu oraz standardu oferowanego pokoju. Dzieci do 3 lat: pobyt bezpłatny.
Szczegółowych informacji na temat cen oraz wolnych terminów udzielamy telefonicznie oraz poprzez pocztę elektroniczną.

Wyszukiwarka