River Park Nad Skawą

  • Adres: Ul. Parkowa 8
  • Telefon: Tel. 033 841 22 61 Kom. 0601 587 222
  • E-mail: kontakt@riverpark.com.pl
  • WWW: www.riverpark.com.pl
  • Cena minimalna: 32
  • Cena maksymalna: 45
  • Ilość miejsc: 120

Oferta

Na terenie ośrodka mają Państwo do dyspozycji 13 - 4-ro osobowych, 8- 5-cio osobowych i 5 - 6-cio osobowych domków campingowych. Łącznie 120 miejsc noclegowych. Są to domki drewniane lub murowane, 2 pokojowe z WC i prysznicem, oraz aneksem kuchennym z pełnym wyposażeniem.W każdym domku znajduje się radio i telewizor. W ośrodku mogą Państwo korzystać z internetu.

Ośrodek usytuowany jest nad rzeką Skawą i w pobliżu licznych stawów łownych w "Dolinie Karpia". Tuż za ogrodzeniem szumi Skawa i zachęca do wygrzewania się na plaży. W gęsto zalesionym parku krajobrazowym znajdziecie Państwo liczne alejki spacerowe tworzące niepowtarzalną atmosferę. Na terenie campingu znajduje się również miejsce z zadaszonym paleniskiem do wspólnego biesiadowania. Siedząc na tarasie nowej, pięknej utrzymanej w stylu góralskim Karczmy, będziecie Państwo mieć na oku swoje pociechy, bawiące się na placu zabaw tuż obok wyposażonym w dmuchane zamki, huśtawki i piaskownice. Dla lubiących aktywność fizyczną mamy przygotowane boisko do siatkówki plażowej, piłki nożnej, kort tenisowy, stoły ping-pongowe, mini golf. Dysponujemy również wypożyczalnią skuterów i rowerów.

Proponujemy wycieczki rowerowe w malowniczych okolicach Zatora, w słynnej "Dolinie Karpia". Na dłuższe wycieczki do 20 km mogą Państwo udać sie do wielu ciekawych pod względem turystycznym i historycznym miejscowości, takich jak Wadowice - miejsce narodzin papieża Jana Pawła II, Oświęcim - obóz koncentracyjny, Babice i Tenczynek - ruiny średniowiecznych zamków i oczywiście Kraków, który nie wymaga rekomendacji.

Organizujemy wesela, bankiety, przyjęcia oraz konferencje i spotkania integracyjne. Istnieje możliwość zakwaterowania uczestników imprez na terenie ośrodka. Karczma pomieści łącznie 200 osób, natomiast duży taras z ławami i parasolami pozwoli na chwilę wytchnienia na świeżym powietrzu.

Zapraszamy!

Cennik

Domek 4-ro osobowy - 160 zł/doba ( pon- czw )
Domek 5-cio osobowy - 200 zł/doba ( pon- czw )
Domek 6-cio osobowy - 200 zł/doba ( pon- czw )

Domek 4-ro osobowy - 180 zł/doba ( pt- n )
Domek 5-cio osobowy - 220 zł/doba ( pt- n )
Domek 6-cio osobowy - 220 zł/doba ( pt- n )


Pobyt powyżej 7 dni:
Domek 4-ro osobowy - 140 zł/dobę
Domek 5-cio osobowy - 180 zł/doba
Domek 6-cio- osobowy - 180 zł/dobę

Wyszukiwarka