Rezydencja Piastowska

  • Adres: ul. Piastowska 41, 58-580 Szklarska Poręba
  • Telefon: 0 75 717 27 66, kom. 513 008 360
  • E-mail: szklarska@rezydencjapiastowska.pl
  • WWW: www.rezydencjapiastowska.pl
  • Cena minimalna: 45
  • Cena maksymalna: 80
  • Ilość miejsc: 22

Oferta

Rezydencja Piastowska położona jest w niezwykle urokliwym zakątku Szklarskiej Poręby. Piękno górskiego krajobrazu, kojący szum potoku oraz bogactwo tutejszej fauny i flory sprawia, że miejsce to cieszy się szczególnym zainteresowaniem wszystkich osób szukających odpoczynku i wytchnienia.

Prowadzimy Rezydencję z duszą. W jej niezapomniany klimat z całą pewnością przeniesie Państwa niepowtarzalne wnętrze inspirowane stylem tyrolskim oraz sala kominkowa, gdzie w rodzinnej atmosferze odpoczną Państwo po aktywnie spędzonym dniu na karkonoskich szlakach.

Gościom oddajemy do dyspozycji nowe, luksusowo urządzone pokoje dwu i trzyosobowe oraz pokoje rodzinne zaaranżowane w tonacji czerwonej i niebieskiej, które wspaniale komponują się z całością budynku. Każdy pokój posiada łazienkę z kabiną prysznicową, telewizor plazmowy z TV SAT, lodówkę na napoje i dostęp do internetu WiFi.

Zachęcamy również do korzystania z ogrodu, w którym zorganizować można rodzinne wieczory przy ognisku, grillu lub spotkania w gronie przyjaciół oraz z letniego tarasu wypoczynkowego.

W pobliżu przebiegają piesze i rowerowe szlaki turystyczne między innymi na Złoty Widok, Chybotek oraz Wodospad Szklarki.

Jesteśmy przekonani, że chwile spędzone w Rezydencji Piastowskiej i w Szklarskiej Porębie będą jednymi z najchętniej przywoływanymi przez Państwa wspomnieniami.

Cennik

Cena noclegu - 45 - 80 zł/os dorosła/doba (uzależniona od terminu pobytu, liczby osób i rodzaju pokoju)
Urozmaicone śniadanie w formie bufetu - 18 zł/os dorosła i młodzież od 14 lat, 14 zł/dziecko w wieku 9-13 lat, 12 zł/dziecko w wieku 4-8 lat.
Obiadokolacja serwowana (zupa, danie główne, deser, kompot) - 28 zł/os dorosła i młodzież od 14 lat, 22 zł/dziecko w wieku 9-13 lat, 18 zl/dziecko w wieku 4-8 lat.
Opłata miejscowa naliczana zgodnie z uchwałą Rady Miasta Szklarskiej Poręby - 2,25 zł/osoba/doba.

Wyszukiwarka