Pensjonat Milusia - Noclegi Muszyna

  • Adres: Ogrodowa 44
  • Telefon: 0513040974
  • E-mail: muszyna@pensjonat-milusia.com.pl
  • WWW: http://www.pensjonat-milusia.com.pl/noclegi-muszyna.html
  • Cena minimalna: 30
  • Cena maksymalna: 85
  • Ilość miejsc: 30

Oferta

Serdecznie zapraszamy do Pensjonatu "Milusia" w pięknie położonej miejscowości wypoczynkowo uzdrowiskowej Muszyna, otoczonej ze wszystkich stron przepięknymi górami Beskidu Sądeckiego w Dolinie Popradu. Oferujemy komforotwe noclegi w muszynie

Pensjonat znajduje się w odległości 300 metrów od centrum Muszyny, jest całoroczny. Posiada 9 pokoi 2-5 osobowych komfortowo wyposażonych z pełnym węzłem sanitarnym, telewizorem i balkonem. Na terenie obiektu parking, plac zabaw dla dzieci, miejsce na grila i ognisko. Organizujemy pobyty indywidualne, grupowe, szkolenia, imprezy okolicznościowe i imprezy integracyjne dla firm. Proponujemy Państwu w okolicy następujące atrakcje: szlaki turystyczne piesze, konne i rowerowe dobrze oznakowane, wiele zabytków, bliskość granicy Słowackie. Pijalnie wód mineralnych, lasy obfite w grzyby, możliwość wędkowania, znakomite warunki uprawiania sportów zimowych - trasy do narciarstwa biegowego i zjazdowego - kompleks nartostrad Siedem Dolin rozciągający się od Wierchomli przez Szczawnik, Powroźnik, Krynicę, Tylicz po samą Muszynę.

Cennik

WCZASY RODZINNE:
- Miejsce w pokoju z łazienką i wyżywieniem (śniadanie i obiadokolacja) - 75 złotych od osoby netto
- Poza sezonem ceny do negocjacji
- Grupy integracyjne cena do uzgodnienia w zależności od zamówienia
dzieci do lat 3 bezpłatnie, pomiędzy 3-12 rokiem życia 30% zniżki
KOLONIE - OBOZY I ZIELONE I BIAŁE SZKOŁY
- Grupy na zielone i białe szkoły z własnym personelem i programem 55 złotych netto od osoby, w cenie : nocleg, całodzienne wyżywienie 3 posiłki, jeden wychowawca na 15 osób gratis.
- Poza sezonem wszystkie ceny do negocjacji.

Wyszukiwarka