Pensjonat Krystyna

 • Adres: Sawica 1, Szczytno
 • Telefon: (89) 624 16 44
 • E-mail: jutus007_3@o2.pl
 • WWW: http://www.mazurynoclegi.pl/noclegi
 • Cena minimalna: 50
 • Cena maksymalna: 70
 • Ilość miejsc: 3

Oferta

Zapraszamy na Mazury

Jeżeli szukacie Państwo urokliwego zakątka - siedliska wśród lasów i jezior - to serdecznie zapraszamy do Sawicy - miejscowość liczącej 3 domy mieszkalne na trasie Nidzica - Szczytno (7km do Szczytna). Znajdziecie tu romantycznie położony mały zadbany pensjonacik, przytulne pokoje wykończone w drewnie (w stylu rustykalnym) oraz trzy drewiane domki letniskowe - typu bungalow.
Jest to kompleks obiektów położonych na jednej dużej zadrzewionej, ogrodzonej i zamkniętej pod klucz posesji na obszarze ok. 10 000 m2, w bezpośrednim otoczeniu dużych (wiekowo i obszarowo) wspaniałych lasów sosnowych z wieloma drużkami spacerowymi jak też słynących z obfitości grzybów i innych owoców leśnych (jagód, poziomek, malin i jeżyn). Na terenie posesji znajduje się duży grill, stół do tenisa stołowego, boisko do gry w siatkówkę i koszykówkę, mały plac zabaw dla dzieci oraz parking. Do dyspozycji gości są również rowery do jeżdżenia, łódki oraz możliwość wędkowania bez karty wędkarskiej (wszystkie te usługi wliczone w cenę pobytu).

Niewątpliwą atrakcją dla naszych gości jest sąsiadujące z pensjonatem (100 m.) malownicze jezioro będące naszą prywatną własnością. Jezioro to stanowi nie tylko oazę dla wędkarzy (występuje tu licznie m.in. szczupak, okoń, lin, karaś, płoć) ale również dla ludzi doceniających urok i tajemniczość mazurskiej fauny i flory.

Pensjonat
W otaczających jezioro lasach i zaroślach można spotkać m.in. parę łabędzi z młodymi, orły bieliki wychowujące swoje pisklęta, stada saren i jeleni oraz niestrudzone bobry. W naszym pensjonacie oferujemy Państwu schludne pokoje z łazienkami (część pokoi z tv, balkonem i aneksem kuchennym). W pensjonacie znajduje się obszerny i kameralny salon gdzie mieści się przytulny kącik wypoczynkowy z kominkiem, mini barkiem, tv-sat. oraz miejsce do spożywania posiłków. Bezpośrednio z salonu jest wyjście na duży taras znajdujący się w otoczeniu kwiatów i drzew.

Doba w pensjonacie trwa od godz. 14:00 do 11:00
Rezerwacji dokonujemy:
po otrzymaniu minimum 30 % zaliczki na konto bankowe lub adres (pozostała kwota płatna w dniu przybycia przy formalnościach meldunkowych)
minimalnie na 2 doby
Pobyt ze zwięrzętami do uzgodnienia

Domki letniskowe

Na naszej posesji znajdują się również trzy drewniane, parterowe domki letniskowe (typu bungalow) o pow. ok. 60 m2 z małym tarasem oraz mebelkami ogrodowymi ( Domki widoczne są w oddali na zdjęciu strony tytułowej). Położone są one na lekkim wzniesieniu w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i dużych drzew sosnowych. W domkach znajdują się dwie sypialnie 2-osobowe, salon z kominkiem i tv. + dostawka do spania, łazienka oraz kompletnie wyposażony aneks kuchenny (kuchenka, lodówka, naczynia i garnki).
Opłata za domek kształtuje się od 170 do 240 zł (w zależności od długości pobytu, standardu oraz dostawek). Pobieramy dodatkową opłatę za zużycie prądu - licznik znajduje się w każdym domku.
Wyżej podane ceny obejmują możliwość korzystania z rowerów do jeżdżenia, łódek oraz wędkowania.
Na miejscu istnieje możliwość zakupu drewna do kominka i grilla.

Cennik

Opłata za pobyt:

w pensjonacie w pokoju 2-osobowym ceny od 50 do 70 zł od osoby.
(pobyty weekendowe 70 zł osobo/doba) (w zależności od standardu pokoju i długości pobytu).

w pokoju 1-osobowym cena 70 zł
Dzieci do lat 3 - bezpłatnie (dostawka bez pościeli)
Dzieci do lat 10 - płatne 50% ceny (dostawka z pościelą) - oraz promocja dla rodzin wielodzietnych do lat 14
Wyżej podane ceny obejmują możliwość korzystania z rowerów do jeżdżenia, łódek oraz wędkowania (bez konieczności posiadania karty wędkarskiej).
Na miejscu istnieje również możlliwość zakupu drewna do kominka i grilla
Pobyt ze zwięrzętami do uzgodnienia
 • kąpielisko
 • miejsce na ognisko
 • wyżywienie
 • aneks kuchenny
 • łazienka
Brak informacji
Brak informacji

Wyszukiwarka