NOCLEGI U ANULI

  • Adres: Bondyrz 121 22-442 Adamów
  • Telefon: 601 445 612
  • E-mail: info@anula.pl
  • WWW: http://www.noclegiroztocze.pl/noclegi_adamow.html
  • Cena minimalna: 25
  • Cena maksymalna: 450
  • Ilość miejsc: 10

Oferta

Nasz dom położony jest w otulinie Roztoczańskiego Parku Narodowego, nad rzeką Wieprz. Dom w całości wybudowany i wyposażony przez gospodarza. Kwatera znajduje się na wzgórzu z pięknym widokiem na panoramę Roztocza, z daleka od szosy (200 m) i ulicznego zgiełku. Dom całoroczny, ogrzewany kominkiem, przeznaczony wyłącznie dla gości, gdzie można odpocząć od codzienności w ciszy i spokoju. W bliskim otoczeniu kwatery znajduje się las z możliwością korzystania ze spacerowych ścieżek i darów lasu, takich jak grzyby i jagody.

Dla osób preferujących aktywny wypoczynek znajduje się sporo atrakcji, takich jak spływy kajakowe po rzece Wieprz, kąpiele w rzece i stawach Echo ( 7 km) i zalewie w Krasnobrodzie (6 km), wycieczki rowerowe, przejażdżki bryczką. W oddalonej nieopodal miejscowości Hutki (5km), znajduje się łowisko, gdzie można samemu złowić pyszne ryby. W Jacni znajduje się wyciąg narciarski (4km), oświetlony, z armatkami śnieżnymi, sprzętem narciarskim i parkingiem.
Organizujemy imprezy okolicznościowe połączone z ogniskiem i grillem.

Kwatera dysponuje pięcioma pokojami i dwoma łazienkami na dwóch poziomach. Na dolnym poziomie znajduje się salon z kominkiem. z wyjściem na ogród, kuchnia w pełni wyposażona, pokój pięcioosobowy z piętrowym łóżkiem i łazienka.
Poddasze dysponuje czterema pokojami dwuosobowymi z jedną łazienką.
Dom ogrodzony w spokojnej okolicy. Na terenie posesji jest parking, ognisko, grill, altanka do biesiadowania, szałas z piaskownicą i huśtawki dla dzieci.

Możliwość wypożyczania rowerów.

Cennik

dzieci do 4 lat - 25 zł
dzieci do 14 lat - 30 zł
powyżej 14 lat i dorośli - 35 zł
wynajęcie całego domu - cena od 350 zł do 450 zł
Brak informacji
Brak informacji
Brak informacji

Wyszukiwarka