MONALI

  • Adres: ul. Matejki 29, 58-540 Karpacz
  • Telefon: 757618195
  • E-mail: biuro@monali.eu
  • WWW: www.monali.eu
  • Cena minimalna: 60
  • Cena maksymalna: 75
  • Ilość miejsc: 31

Oferta

Monali to nowo wyremontowany, idealnie położony obiekt oferujący
Państwu urocze, komfortowe, bogato wyposażone pokoje z łazienkami.

Malownicze usytuowanie willi nieopodal lasu zapewnia wypoczynek w ciszy i spokoju oraz umożliwia bliski dostęp do szlaków turystycznych.

Obiekt jest otoczony przepiękną panoramą Karkonoszy. Stąd w bardzo krótkim czasie dostaną się Państwo do największych atrakcji Karpacza, oraz do najpiękniejszych szlaków prowadzących wprost na Śnieżkę

Trzypiętrowy nowo wyremontowany obiekt "Monali", mieszczący się w urokliwej i spokojnej dzielnicy Karpacza zaprasza Państwa na wypoczynek, spotkania biznesowe, weekendy we dwoje oraz aktywny wypoczynek. To tu w samym sercu sosnowego lasu mogą Państwo delektować się świeżym górskim powietrzem.

"Monali" położony jest w niedalekiej odległości od grupy skalnej "Krucze Skały" z której roztacza się przepiękny widok na całą panoramę Karkonoszy.

Dysponujemy 12 pokojami i dwupoziomowym apartamentem (max 5 osób)

W tym:

5 pokoi 2 osobowych
2 pokoje 3 osobowe
5 pokoi 2 osobowych z możliwością dostawki

Każdy pokój ma niepowtarzalny nowoczesny wystrój. Wyposażony jest w telefon, sejf hotelowy, czajnik bezprzewodowy. Łazienki w kolorach ciepłych wyposażone w kabiny prysznicowe oraz ręczniki i suszarki do włosów.

Bar utrzymany w stylu typowo irlandzkim wraz ze stołem bilardowym. Duży wybór kaw, herbat, alkoholi, piwa.

Kafejka internetowa

Klimatyzowana restauracja

Monali obsługuje też gości biznesowych, profesjonalnie wyposażona sala na 60 osób to doskonałe miejsce do organizowania spotkań i przyjęć.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy również bar na świeżym powietrzu z dużym tarasem, grill oraz ogródek zabaw dla dzieci.

Posiadamy również zamykany na noc parking.

Cennik

Pełna oferta cenowa na stronie: www.monali.eu

Wyszukiwarka