Hotel LIR ***

  • Adres: ul. Fabryczna 5 32-540 Trzebinia
  • Telefon: 32 6180584
  • E-mail: lir@lir-portal.pl
  • WWW: lir-portal.pl
  • Cena minimalna: 135
  • Cena maksymalna: 300
  • Ilość miejsc: 24

Oferta

Zapraszając Państwa do naszego hotelu odkrywamy jedną z kart polskiej historii - budynek hotelu to dawna siedziba hr. Andrzeja Potockiego - znanego przedsiębiorcy, prekursora polskiego przemysłu rafineryjnego i jego żony Krystyny, właścicielki Pałacu pod Baranami w Krakowie.

W najbliższym otoczeniu hotelu (5 min. pieszo) znajduje nowo-otwarty kompleks rekreacyjny z basenem, zjeżdżalnią, biczami wodnymi oraz sauną.

W hotelu przywita Państwa miła i dyskretna obsługa. Znajduje się tu 10 wygodnych i przestronnych pokoi 1, 2 i 3 osobowych z łazienką, dla szczególnie wymagających przygotowaliśmy dwa komfortowo urządzone apartamenty. Gościom hotelowym serwujemy śniadanie.

Chcecie Państwo urządzić w naszym hotelu spotkania biznesowe, konferencje, prezentacje lub szkolenie - nasza sala konferencyjna wyposażona w sprzęt audiowizualny nadaje się do tego idealnie.

Posesja, na której znajduje się hotel jest ogrodzona a na jej terenie znajduje się parking gdzie możecie Państwo pozostawić swój samochód. W jej części rekreacyjnej znajduje się grill ogrodowy, parasole, stoły i ławki.

Nasz hotel położony jest w otoczeniu zieleni, z dala od miejskiego zgiełku, co gwarantuje dobry wypoczynek. Hotel to także dobra baza wypadowa do ciekawych zabytków i terenów rekreacyjnych Jury Krakowsko-Częstochowskiej i Wyżyny Śląskiej.

Więcej informacji o nas na stronie: www.lir-portal.pl

Cennik

Pokój jednoosobowy 150 zł
Pokój dwuosobowy 220 zł
Pokój trzyosobowy 250 zł
Pokój Lux 300 zł

Ceny brutto.
Cena zawiera śniadanie oraz parking.
Dzieci do lat 6 w pokoju z rodzicami gratis.
Zwierzęta 20 zł /doba.
Parking strzeżony.
Podane ceny obowiązują cały rok.
W weekendy oraz święta udzielamy 20 % rabatu.

Wyszukiwarka