GO4HOLIDAY Krynica Zdrój

  • Adres: KRYNICA ZDRÓJ. KRASZEWSKIEGO 177 / 34
  • Telefon: 502737242
  • E-mail: tomasz.augustyniak@go4h.pl
  • WWW: www.go4h.pl
  • Cena minimalna: 30
  • Cena maksymalna: 50
  • Ilość miejsc: 4

Oferta

Oferujemy Państwu komfortowy, usytuowany w cichej okolicy, elegancki, o wysokim standardzie wykończenia, bogato wyposażony dwupokojowy apartament, max dla 4 osób dorosłych oraz dziecka. Apartament znajduje się na pierwszym piętrze budynku wybudowanego w 2008 roku.

Apartament składa się z:

- salonu z aneksem kuchennym wyposażonym w lodówkę, płytę elektryczną, czajnik elektryczny, naczynia stołowe, sztućce i garnki. W salonie znajduje się dwuosobowa rozkładana kanapa, w części jadalnej stół rozkładany i cztery krzesła, krzesło do karmienia dziecka z możliwością zrobienia krzesła i stolika dziecinnego, szafa w zabudowie oraz telewizor (telewizja kablowa), DVD i wieża stereo.

- sypialni z podwójnym łóżkiem i łóżeczkiem dziecinnym,

- łazienki z kabiną prysznicową, umywalką, WC oraz szafką łazienkową.

Dodatkowo w ofercie pościel, ręczniki (4 komplety dla dorosłych oraz 1 dla dziecka), sanki dziecinne oraz zabawki i książeczki.

Z salonu jest wyjście na balkon z przepięknym widokiem na góry. Na balkonie istnieje możliwość rozłożenia kompletu wypoczynkowego oraz stołu będącego na wyposażeniu.

Okna apartamentu wychodzą na stronę południową, co zapewnia nasłonecznienie do późnych godzin wieczornych. Rolety wewnętrzne zabezpieczają przed nagrzaniem mieszkania.

Budynek znajduje się na terenie ogrodzonym, monitorowanym z ochroną 24h. Wejście główne do budynku zamykane na indywidualny klucz. Budynek wyposażony jest w windę, a każdy apartament posiada oddzielny schowek na narty.

Apartament dzięki swojemu unikalnemu położeniu pomiędzy centrum miasta a kolejką gondolowa na Jaworzynę zapewnia z jednej strony komfortowe korzystanie z okolicznych atrakcji a z drugiej spokój i ciszę, co sprawia, że wypoczynek w tym miejscu jest prawdziwą przyjemnością.

Dojazd do centrum ulicą Kraszewskiego to jedynie 2100m, a do kolejki gondolowej na Jaworzynę ulicą Czarny Potok to 3800m.

Dojazd do apartamentu jest niezwykle prosty. Jadąc samochodem od Nowego Sącza należy przejechać przez centrum Krynicy i kierować się na Muszynę. Na skrzyżowaniu ze światłami z ulicą Czarny Potok, gdzie jest skręt na Jaworzynę, kierujemy się prosto. Dojeżdżamy do cerkwi, naprzeciwko której usytuowany jest budynek pod numerem 177, gdzie znajduje się apartament.


Cennik

Ceny, do uzgodnienia indywidualnego, w odniesieniu do całego apartamentu (maksymalnie 4 osoby dorosłe):

w okresie wysokim: Świąt Wielkanocy, 1V-3V, XII-III za dobę od 39 zł / osobę,
VII-IX za dobę od 34 zł / osobę,

w okresie niskim (poza wymienionym powyżej) od 30 zł / osobę,

Zadatek w wysokości 30% ceny za cały okres pobytu.

Zniżki przy długich pobytach i wczesnej rezerwacji

Wyszukiwarka