Fala-Grzybowo k. Kolobrzegu

  • Adres: Dom Gościnny
  • Telefon: (0...68) 327 09 09, Kom. 606 520 774 Kom. 603 536 868
  • E-mail: j.toczek@wp.pl
  • WWW: www.fala-grzybowo.urlopwpolsce.pl www.toczek.wczasywpolsce.pl
  • Cena minimalna: 25
  • Cena maksymalna: 45
  • Ilość miejsc: 20

Oferta

Zapraszamy serdecznie Panstwa do naszego nowo wybudowanego Domu Gościnnego "Fala" oddalonego 300m od pięknej plaży grzybowskiej (Grzybowo koło Kołobrzegu).
Oferujemy państwu pokoje o wysokim standardzie. Gwarantujemy Państwu udany wypoczynek w komfortowych warunkach. Dysponujemy 20 miejscami noclegowymi w apartamentach 4 i 5-osobowych z lazienkami i balkonami oraz pokojach 2+1-osobowych z łazienkami.
W naszej ofercie mamy także dla Państwa możliwość wynajęcia komfortowej 4 osobowej Przyczepy Kempingowej z dużym przedsionkiem z wylaczna toaleta i osobym prysznicem.

Wyposażenie:

Nasze nowe Apartamenty i Pokoje są wyposażone w:
telewizory, lodówki, czajniki bezprzewodowe, naczynia, sztućce, radia, suszarki do włosów, suszarki do prania i inne akcesoria. Możliwość korzystania z mikrofalówki i kuchenki elektrycznej.
Maja państwo także także możliwość skorzystania z naszych rowerów. Teren posesji jest ogrodzony, na terenie posesji proponujemy Państwu bezpłatny parking, możliwość korzystania z ogrodu i grilla (stoły ogrodowe na terenie posesji do dyspozycji gości) oraz plac zabaw dla dzieci.
Wybierając nasza oferte spędzą Państwo czas w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze w ekskluzywnych warunkach.

Opis Miejscowości:

Grzybowo - malownicza miejscowość oddalona 3 km od Kołobrzegu. Szeroka, czysta plaża, sosnowe lasy.
Bogate zaplecze gastronomiczne wraz z wieloma sklepami i wspaniały mikroklimat stworzą Państwu idealne warunki wypoczynku.

Serdecznie zapraszamy do "Fali" w Grzybowie !!!

Wyszukiwarka