Domek w górach-TANIO

  • Adres: Niedzica ul sw Anny 103
  • Telefon: 018 26 27 188
  • E-mail: bizmag@wp.pl
  • WWW: www.wynajemmagiera.webpark.pl
  • Cena minimalna: 12
  • Cena maksymalna: 20
  • Ilość miejsc: 15

Oferta

Oferujemy wypoczynek w jednym z najpiękniejszych regionów Polski, PIENINACH
KACWIN to spiska wioska położona pomiędzy Niedzicą, a granicą Polsko-Słowacką w bardzo atrakcyjnym turystycznie regionie, to wyśmienita baza wypadowa w PIENINY, Spisz, Gorce, Beskid Sądecki, Tatry Wysokie ,Tatry Zachodnie i Tatry Bielskie te ostatnie w całości położone na terytorium Słowacji.
Pieniński Park Narodowy to jeden z najpiekniejszych regionów Polski, ze wzgledu na warunki krajobrazowe i środowiskowe, to pasmo gór, skał wapiennych przeciętych przez Dunajec, który przepływając przez wąską dolinę uformował strome niezwykle piękne zbocza. Największą atrakcją PIENIN jest niewątpliwie 20 km spływ tratwami flisackimi, pomiędzy Sromowcami Wyżnymi a Szczawnicą, wysokie sięgające nawet 300m urwiska wapienne i opowieści flisaków tworzą niepowtarzalne wrażenia, szczyty Pienin Trzy Korony, Sokolica i Wąwóz Homole, Zamki w Niedzicy i Czorsztynie, Jezioro Czorsztyńsko-Niedzickie i liczne zabytki architektoniczne, kościółki w Dębnie(UNESCO) i Trybszu są na pewno godne polecenia. Jezioro Czorsztyńsko-Niedzickie utworzone na Dunajcu, niewątpliwie podniosło walory turystyczne regioniu, podziwianego za unikalną faunę i florę. W okolicy znajdują się przejścia graniczne na Słowację, szlaki turystyczne na Lubań, Trzy Korony i Sokolicę. Region jest również atrakcyjnym miejscem dla amatorów białego szaleństwa, jest coraz więcej ośrodków narciarskich z profesjonalnie przygotowanymi trasami zjazdowymi i biegowymi. Największe z nich to kompleks narciarski na górze Wżar w Kluszkowcach, Polana Sosny w Niedzicy, Palenica i Szafranówka w Szczawnicy oraz Kotelnica w Białce Tatrzańskiej i wiele bardzo tanich wyciągów na SŁOWACJI

Przygotowaliśmy dla państwa bogatą ofertę turystyczną i liczne atrakcje: kuligi, ogniska z kapelą góralską, wyciągi narciarskie 100 m, szlaki turystyczne piesze i rowerowe, spływ Dunajcem, rejsy po Jeziorze Czorsztyńsko-Niedzickim, kąpieliska i wypożyczalnie sprzętu sportowgo, imprezy kulturalne i wiele innych.

Więcej informacji na stronie www.wynajemmagiera.webpark.pl
Zapraszam
Marek Magiera

Cennik

Zapraszamy


W domku mamy od 10 -15 miejsc noclegowych w pokojach (2 pokoje 2 osobowe, 1 pokój 3 osobowy, 2 poje 4 osobowe) salon z kominkiem, kuchnia pełnym wyposażeniem i 3 łazienki. Istnieje możliwość wykupienia posiłków ( obiad- 12 zł ). Na podwórku jest parking dla samochodów, miejsce do grillowania ,boisko do siatki i piłki nożnej .Cena pokoju 2 osobowego z łazienką wynosi 20 zł osobo doba ,natomiast pokój 2 osobowy z łazienką na korytarzu 15 zł osobo doba.Pokój 3 osobowy to koszt 40 zł.

Wyszukiwarka