Chałupa Olejarzówka

  • Adres: 32-412 Wiśniowa Węglówka 127 woj. Małopolskie
  • Telefon: (12) 27-14-944 lub 696-615-518
  • E-mail: addrabik@gmail.com
  • WWW: http://chalupa-olejarzowka.za.pl
  • Cena minimalna: 40
  • Cena maksymalna: 40
  • Ilość miejsc: 9

Oferta

Przybywacie Państwo do przepięknej wsi Węglówki położonej w Beskidzie Wyspowym otoczonej wokół górami Lubomir (904 m.n.p.m), Lubogoszcz (968 m.n.p.m), Śnieżnica (1006 m.n.p.m) - posiada stok narciarski o długości 1250 m, oświetlony do północy.
Na Lubomirze znajduje się Obserwatorium Astronomiczne im. Banachowicza czynne dla turystów. Wokół jest wiele szlaków spacerowych, a piękne krajobrazy pozostawiają niezapomniane wrażenia. W odległości 4 km znajduje się ,,Karczma Zbójnicka" serwująca obiady.

Poza tym jest to znakomite miejsce wypadowe. Do Krakowa-60 km, Wieliczki-40 km, Zakopanego-65 km, Pieniny(spływ Dunajca), Wadowice (dom Papieski) i wiele innych ciekawych miejsc.

W okresie letnio-jesiennym spotyka się tu wielu grzybiarzy, rowerzystów oraz turystów na szlakach. W zimie panują tu bardzo dobre warunki do jazdy na sankach i nartach zapewniają to liczne wyciągi. Węglówka położona jest w "Natura 2000", panuje tu również mikroklimat, ze względu na wysokość położenia, więc jeśli ktoś pragnie ciszy, spokoju oraz bezpośredniego kontaktu z naturą, to z pewnością ją tu spotka. Serdecznie zapraszamy.

WYPOSAŻENIE

Kuchnia w pełni wyposażona: piec kamienny na drzewo, kuchenka gazowa, mikrofalówka, czajnik elektryczny, lodówka, expres do kawy, zastawy stołowe itp. Pomieszczenie biesiadne z kominkiem. Obiekt posiada również własny wygodny parking strzeżony oraz garaż. Do dyspozycji gości: grill, miejsce ogniskowe, plac zabaw dla dzieci. Możliwość zlecenia prania i prasowania.

Cennik

CENNIK

-Wynajęcie chałupy cena do uzgodnienia.

-Pokoje-od 40 zł za dobę (zniżki dla dzieci)

Wyszukiwarka