Apartamenty Zabrze

  • Adres: Kowalska 14 Zabrze 41-800
  • Telefon: +48 517 511 354
  • E-mail: ab.silesia@gmail.com
  • WWW: www.tani-nocleg.zabrze.pl
  • Cena minimalna: 100
  • Cena maksymalna: 120
  • Ilość miejsc: 4

Oferta

Oddajemy do dyspozycji klientów, niezależne i w pełni wyposażone apartamenty - mieszkania dla 1-4 osób z łazienką , kuchnią lub aneksem kuchennym. Kuchnie są wyposażone w kuchenkę z piekarnikiem, lodówka, pralka, TV, internet.
Bardzo chętnie pomagamy w czasie pobytu. Właściciel jest licencjonowanym przewodnikiem turystycznym po województwie Śląskiem oraz przewodnikiem w Zabytkowej Kopalni Węgla Kamiennego „Guido”. W miarę możliwości, zapewni transport z dworca lub lotniska do apartamentu (nie gwarantowane).
Zwierzęta są akceptowane (możliwe wyższe koszty ze względu na sprzątanie). Mile widziani goście lubiący spokój i ciszę. Obowiązuje zakaz palenia.

Co w pobliżu?

Apartamenty „Kowalska 14” i Mehoffera 1" to świetne miejsca wypadowe, dla 1-4 osób, by poznać niezwykłe i fascynujące atrakcje Górnego Śląska. Warto odwiedzić Zabytkową Kopalnię Węgla Kamiennego „Guido” i kompleks Sztolnia „Królowa Luiza”! Zjechać 320 m pod ziemię prawdziwą górniczą „szolą” (windą), poznać podziemne wyrobiska i chodniki górnicze! Posłuchać ciekawych opowieści przewodnika a na koniec… napić się piwa 320m pod ziemią w podziemnym barze!
Zabrze jest jednym z większych miast konurbacji Śląskiej. Jest silnym ośrodkiem medycznym (Śląskie Centrum Chorób Serca i Śląski Uniwersytet Medyczny) i turystyki industrialnej. Z okien apartamentu "Kowalska 14" widać Dom Muzyki i Tańca gdzie odbywają się koncerty i widowiska rozrywkowe. Bardzo blisko jest do Teatru Nowego i Filharmonii Zabrzańskiej i do stadionu Górnika Zabrze.

Świetna lokalizacja apartamentów! W pobliżu: Galeria Zabrze, sklepy i apteka, dworzec autobusowy i kolejowy, przystanki komunikacji miejskiej. W odległości ok. 20 minut marszu znajduje się Śląskie Centrum Chorób Serca. Drogowa Trasa Średnicowa zapewnia łatwy i szybki dojazd do miast na osi Katowice – Gliwice. Lotnisko „Pyrzowice” zlokalizowane jest w odległości ok. 30 min jazdy samochodem.

Cennik

Cena dla 1-2 osób 100 zł. (TERAZ PROMOCJA 90ZŁ!!!)
Cena dla 3-4 osób 120 zł.
Przy dłuższych pobytach zniżki.
5 nocy - 5%
7 nocy - 10%
14 nocy - 20%
21 nocy - 30%
30 nocy - 40%
Aktualna dostępność i rezerwacja online na:
=
www.apartament-zabrze.pl/rezerwuj-online
=

Wyszukiwarka