Apartament w Centrum Gdyni

  • Adres: Władysława IV 38/39
  • Telefon: 606275345
  • E-mail: rseweryn@zie.pg.gda.pl
  • WWW: www.gdyniaapartament.pl
  • Cena minimalna: 0
  • Cena maksymalna: 0
  • Ilość miejsc: 4

Oferta

W samym sercu Gdyni, jednego z najdynamiczniej rozwijających się miast Europy, znajduje się Apartament, który przyjmuje niezwykłych Gości.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty będącej idealną alternatywę dla hoteli czy tradycyjnych pokoi gościnnych. Samodzielny w pełni wyposażony Apartament nadaje się do wyjazdów urlopowych jak i podróży służbowych, dając komfort prywatności, spokoju i wysokiego standardu.

Położenie w samym centrum miasta pozwala zaoszczędzic czas. Podczas pobytu, nasz apartament umożliwia pełną dowolność spędzania wolnego czasu, a rewelacyjne położenie w biznesowo-turystycznym centrum miasta zapewni moc atrakcji. Oddalona plaża o 600 metrów, centrum handlowo-usługowe - 300 metrów, puby, dyskoteki - 800 metrów, kino oraz Teatr Muzyczny - 500 metrów, pozwolą wykorzystac czas do maksimum.


Apartament przeznaczony jest dla 1-4 osób.
Wypoczynek w samym sercu Gdyni umożliwi spędzenie efektywnie czasu, podzielonego na wypoczynek, zwiedzanie okolic, zakupy oraz pracę. Mieszkanie znajduje się w wyremontowanym budynku wyposażonym w windę. Na przyjeżdżających gości czeka zawsze drobny poczęstunek, plan miasta oraz poradnik, co warto zobaczyc w tej częsci Polski. Mieszkanie składa się z sypialni, salonu, łazienki oraz kuchni. Mieszkanie jest w pełni wyposażone w artykuły gospodarstwa domowego. W odległosci 200 metrów od budynku znajdują się miejsca parkingowe strzeżone oraz niestrzeżone, na których można pozostawić samochód.

Wyposażenie:
umeblowane, kuchnia z pełnym wyposażeniem, pełna zastawa na 6 osób, radio i TV kablowa, internet, DVD, żelazko, odkurzacz, mirofalówka, suszarka, pościel, ręczniki

Cennik

Cennik:

Proponujemy Państwu bardzo atrakcyjne ceny ze względu na uroczyste rozpoczęcie działalności 1 kwietnia 2007 roku.


1-6 dób - 200 zł/doba za cały apartament
7-13 dób - 180 zł/doba za cały apartament

dodatkowa osoba powyżej 4 osób standardowo mieszczących się w apartamencie- 30 zł/doba/osoba


Wyszukiwarka