Apartament Panorama

  • Adres: Gdynia ul. Norwida 4
  • Telefon: 668-124-786
  • E-mail: info@gdyniaapartamenty.pl
  • WWW: www.gdyniaapartamenty.pl
  • Cena minimalna: 45
  • Cena maksymalna: 75
  • Ilość miejsc: 4

Oferta


AKTUALNE INFORMACJE I PROMOCJE TYLKO NA NASZEJ STRONIE www.gdyniaapartamenty.pl

Apartament Panorama (Norwida 7).
Komfortowa kawalerka dla max 4 osób na 7 piętrze budynku położonym w pięknej i spokojnej dzielnicy Wzgórze św. Maksymiliana przy ul. Norwida, 5min do Bulwaru Nadmorskiego i 10 min do centrum Gdyni, z portiernia, sklepem na parterze oraz dużym monitorowanym parkingiem /podgląd w TV/ i przystankiem komunikacji miejskiej przed wejściem. Na mieszkanie składa się pokój z aneksem kuchennym wyposażonym w urządzenia AGD oraz drobny sprzęt kuchenny,przedpokój z garderobą typu "komandor",łazienka z kabiną prysznicową oraz duża loggia z pięknym widokiem na panoramę Gdyni.Mieszkanie jest nowe/po kapitalnym remoncie/.Oobowiązuje w nim całkowity zakaz palenia tytoniu.Szybkie,symetryczne łącze internetowe 4MB dostępne bezpłatnie!

Posiadamy także w tym samym budynku

Apartament z widokiem na morze
Komfortowa kawalerka dla max 4 osób w budynku położonym w pięknej i spokojnej dzielnicy Wzgórze św. Maksymiliana przy ul. Norwida, 5 min piechotą do Bulwaru Nadmorskiego i 10 min do centrum Gdyni, z portiernia, sklepem na parterze oraz dużym monitorowanym parkingiem /podgląd w TV/ i przystankiem komunikacji miejskiej przed wejściem. Na mieszkanie składa się pokój z aneksem kuchennym wyposażonym w urządzenia AGD oraz drobny sprzęt kuchenny,przedpokój z b. pojemna szafą,łazienka z kabiną prysznicową oraz duża loggia z pięknym widokiem na morze i las.Mieszkanie jest nowe/po kapitalnym remoncie/.Oobowiązuje w nim zakaz palenia tytoniu. Zwierzęta nie sa akceptowane.Szybkie,symetryczne łącze internetowe 4MB dostępne bezpłatnie!.

oraz

Apartament w centrum Gdyni
Komfortowe mieszkanie dwupokojowe dla max 4 os. w samym centrum Gdyni przy ul. Władysława IV z panoramicznym widokiem na miasto roztaczającym się z poziomu 8-go piętra.W pobliżu mnóstwo sklepów,barów itp. 5 min piechotą do dworca PKP-SKM i tyle samo na Skwer Kościuszki. Parking z bramą zamykaną pilotem. Apartament składa się z 2 pokoi , przy czym w pierwszym jest aneks kuchenny wyposażony w urządzenia AGD oraz drobny sprzęt kuchenny,szeroka rozkładana kanapa,wygodny stół dla 4 osób,stolik okolicznosciowy oraz telewizor, a w drugim duża szafa typu ?komandor? ,duże łóżko i biurko.Łazienka nowocześnie urządzona, wyposażona jest w kabinę prysznicową.Do mieszkania przynależy duży, słoneczny balkon z widokiem na Gdynię i okoliczne lasy. Mieszkanie jest nowe/po kapitalnym remoncie/. .Obowiązuje w nim zakaz palenia tytoniu.Zwierzęta nie sa akceptowane.

Cennik:
120-220 za apartament/dobę
45-75 za osobę/dobę
Wystawiamy rachunki.
KONTAKT tel. 0-668-124-786 lub email - info@gdyniaapartamenty.pl
Szczegóły na stronie www.gdyniaapartamenty.pl
Ostateczna cena za nocleg zależy od liczby osób, terminu oraz długości pobytu i jest uzgadniana przed rezerwacją.
Jesteśmy otwarci na negocjacje przy dłuższym wynajmie.

Cennik

1-2 osoby - 120-150 zł/dobę
3 osoby - 150-180 zł/dobę
4 osoby - 180-220 zł/dobę

Powyższe ceny należy traktować jako bazowe. Ostateczna cena za nocleg zależy od liczby osób, terminu oraz długości pobytu i jest uzgadniana przed rezerwacją. Jesteśmy otwarci na negocjacje. Wystawiamy rachunki.

KONTAKT tel. 0-668-124-786 lub email - info@gdyniaapartamenty.pl
Szczegóły na stronie www.gdyniaapartamenty.pl

Wyszukiwarka