Zespół Dolina Białego w cenie pobytu atrakcje wodne w Aqua Park Zakopane

  • Adres: Droga do Białego 7
  • Telefon: 18 20 20 135
  • E-mail: rezerwacja@polskietatry.pl
  • WWW: www.polskietatry.pl
  • Cena minimalna: 90
  • Cena maksymalna: 200
  • Ilość miejsc: 161

Oferta

Pensjonat "Biały Potok" sąsiaduje z "Telimeną", "Panem Tadeuszem" i "Zosią", wchodzi w skład Zespołu Pensjonatów "Dolina Białego". Położony jest u wylotu Doliny Białego, obok lasu, w sąsiedztwie górskiego potoku i pięknej drogi spacerowej - Pod Reglami. Oddalony od centrum miasta o kilkaset metrów, 10 minut drogi spacerem.

W bezpośrednim sąsiedztwie Zespołu "Dolina Białego" znajduje się Karczma Biały Potok, do której zapraszamy na wyśmienite regionalne dania według starych sprawdzonych przepisów oraz potrawy kuchni polskiej.

"Biały Potok" oferuje 75 miejsc w 32 pokojach z łazienkami, TV satelitarną, radiem. Pokoje w większości z balkonami i widokiem na Tatry. Na terenie Białego Potoku znajduje się plac zabaw dla dzieci, kryta hala do gry w tenisa.

"Telimena" oferuje 53 miejsca w 25 pokojach z łazienkami, TV satelitarną, radiem. W Pensjonacie znajduje się jadalnia i 3 sale konferencyjne

"Pan Tadeusz" oferuje 33 miejsca w 17 pokojach z łazienkami, TV satelitarną, radiem. Willa "Pan Tadeusz" jest kameralnym obiektem z ciepłą rodzinną atmosferą. Posiada jadalnię, salę kominkową i konferencyjną.

Zespół obiektów "Dolina Białego" to idealne miejsce na zorganizowanie konferencji, szkoleń, integracji.
Do dyspozycji Państwa oddajemy 5 sal konferencyjnych. Biały Potok dysponuje klimatyzowaną salą konferencyjną, która może pomieścić 90 osób w układzie teatralnym.

Zapraszamy do Karczmy regionalnej "Biały Potok" usytuowana jest u wlotu do Doliny Białego w w niewielkiej odległości od centrum miasta, w otoczeniu lasu i potoku górskiego, stanowiącego teren Tatrzańskiego Parku Narodowego. Jest to wspaniałe miejsce do scenerii zdjęciowej. W pobliżu przebiega szlak turystyczny prowadzący do Doliny Białego.
Karczma zbudowana i urządzona jest w stylu góralskim z licznymi elementami regionalnymi. Posiada 2 sale z kominkiem i barem, mogące pomieścić w sumie 150 osób. Wystrój i wnętrze odzwierciedla prawdziwą atmosferę góralszczyzny.

Do dyspozycji Państwa również Aqua Park Zakopane w Zespole "Antałówka". Atrakcje wodne, z których można korzystać bez ograniczeń są wliczone w cenę pobytu.

Cennik

pok. 2 os 210 zł
pok. 3 os 280 zł
Studio 2 os 240 zł
apart 2 os 275 zł

Wyszukiwarka