Wypoczynek nad Akweduktem

  • Adres: Legbąd, ul. Żwirowa 15
  • Telefon: 608 086 156
  • E-mail: aplle1@o2.pl
  • Cena minimalna: 20
  • Cena maksymalna: 25
  • Ilość miejsc: 8

Oferta

Bory Tucholskie - Fojutowo - Akwedukt - Wieża Widokowa. Samodzielny dom całoroczny - 3 pokoje kuchnia, łazienka, przedpokój na działce 1 ha ogrodzonej w samym lesie bezpośrednio przy rzeczce.

CIEKAWA OFERTA-ZOBACZ!

Zapraszamy do malowniczo położonego domku w Borach Tucholskich. Posiadłość znajduje się niedaleko miejscowości Legbąd przy trasie krajowej nr 237.

Bliskość natury i pełen spokój - gwarantowane! Całoroczny, samodzielny dom wiejski w ustronnym miejscu w samym lesie, dojazd drogami leśnymi, z linią brzegową rzeki.Na wypoczywających czeka szereg dróg rowerowych,rzek z kajakami jak i również szereg atrakcji turystycznych takich jak skrzyżowanie dróg wodnych Wielkiego Kanału Brdy i Czerskiej Strugi w Fojutowie.
Otaczające lasy obfitują w grzyby, co czyni z nich prawdziwy raj dla grzybiarzy, a liczne akweny wodne, zachęcają do uprawiania turystyki wodnej oraz wędkarstwa. W pobliżu znajduje się słynna historyczna budowla tj. Akwedukt w Fojutowie, kilkanaście pomników przyrody, nowa wieża widokowa oraz wiele innych miejsc godnych zwiedzenia.

Odległość domu od Akweduktu w Fojutowie 100m od wieży widokowej 50m i 100m od Wielkiego Kanału Brdy. Jezioro rybne "Sarżonek" oddalone 500m. w czasie przebywania z gości, dom wraz z działką ogrodzoną 1 ha i zabudowaniami zostaje do wyłącznej dyspozycji gości. Są to trzy pokoje, duża kuchnia, łazienka i przedpokój.

Wyszukiwarka