Winnica Spisz Noclegi

  • Adres: ul. Długa 174, 34-442 Łapsze Niżne
  • Telefon: 182659217, 507023799
  • E-mail: a.jachera@wp.pl
  • WWW: www.winnicaspisz.nocujtu.pl
  • Cena minimalna: 25
  • Cena maksymalna: 35
  • Ilość miejsc: 19

Oferta

Noclegi Winnica –Spisz położone są na terenie Spisza we wsi Łapsze Niżne .Jak sama nazwa wskazuje posiadamy własną winnicę .Na obszarze 70 ar. uprawiamy winorośle do produkcji wina , które serwujemy do obiadokolacji .
W swojej ofercie posiadamy pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami i TV , a także wyżywienie {śniadanie i obiadokolacja }
Miejsce naszej lokalizacji stanowi doskonały punkt wypadowy do największych atrakcji turystycznych Podhala, Pienin i Gorce.Warunki terenowe jak i klimatyczne sprzyjają turystyce zarówno latem jak i zimą.W okolicy znajduje się kilka stacji narciarskich .Najbliższa 3 km. Polana Sosny w Niedzicy, dalej Czorsztyn-Ski i Kotelnica Białczańska .Latem można popływać w pobliskim Zalewie Czorsztyńskim z widokiem na Zamek Dunajec w Niedzicy jak i Czorsztyński , bardziej aktywni mogą wybrać się w góry czy na rowery .
Najbliższe Trzy Korony , Sokolica znajdujące się w paśmie Pienin są do zdobycia przez osoby w każdym wieku . Jest tu również atrakcja na skalę europejską, a mianowicie spływ Przełomem Dunajca którego długość wynosi 15 km .
Niedawno została oddana do użytku trasa rowerowa o długości 48 km.Trasa ta ciągnie się aż na Słowację.Podczas przejażdżki można podziwiać przepiękne widoki.
Bardzo cenimy sobie tradycję dlatego włożyliśmy nasze serce w wykończenie domu.Pokoje posiadają elementy drewniane.W czterech pokojach są drewniane podłogi ,meble i częściowo ściany.Klatka schodowa jest w kamieniu jak i salon.Posiadamy również rzeczy które należały do naszych pradziadków i one to stanowią też wystrój domu i altany.
Altanka jest przed budynkiem i posiada kominek oraz stół z ławami.Fajne miejsce do biesiadowania i odpoczynku.Posiadamy również balię do kąpieli,wspaniałe miejsce dla dzieci.Mają super frajdę i zabawę.Podczas upalnych dni ochłoda dla organizmu

OPAŁ DO GRILOWANIA GRATIS !!!

Tel.kont. 507-023-799 , 18-26-59-217

Sklep-110 m
Przystanek-100 m
Ośrodek Zdrowia 400 m
Poczta -500 m
Restauracja-500 m

Wyszukiwarka