Willa Rokita Zakopane

  • Adres: 34-500 ZAKOPANE ul.Króle 25 d
  • Telefon: 0-18 2068117 kom 0604477301
  • E-mail: rezerwacja@willa-rokita.pl
  • WWW: www.willa-rokita.pl
  • Cena minimalna: 40
  • Cena maksymalna: 60
  • Ilość miejsc: 15

Oferta

Serdecznie Zapraszamy do naszej Willi Rokita położonej na przestrzennej działce z widokiem na ogród i panoramę Tatr. Willa Rokita znajduje się w cichej i spokojnej dzielnicy Zakopanego.
Do dyspozycji Gości posiadamy 5 pokoi z łazienkami 2,3 osobowe oraz 2 studia rodzinne 2x2 wyposażone standardowo TV, radio, czajnik, talerzyki, szklanki , ogólnodostępne 2 lodówki i mikrofalówkę. Internet bezprzewodowy WI FI, a także salonik z kominkiem i kinem domowym.
W najbliższej okolicy znajdują się 3 regionalne karczmy. Dla narciarzy przygotowane są oświetlone trasy zjazdowe i 3 orczykowe wyciągi narciarskie oraz 4 osobowa kolej krzesełkowa. . Wypożyczalnie sprzętu narciarskiego, , lodowisko, szkoła narciarska. Długość tras zjazdowych od 100 m do 1200 m. Różnica wzniesień od 15 m do 210m,a latem można wjechać koleją krzesełkową na Rafaczańską Grapę a dalej spacerkiem podziwiając panoramę Tatr można dojść na Gubałówkę lub skorzystać z wypożyczalni rowerów.
Drewniany kościół z XVIII wieku. Muzeum Jana Kasprowicza. W odległości 400m są przystanki autobusowe, kierunek Morskie Oko, Kuźnice, Centrum.
PARKING OGRODZONY GRATIS!!!
CENY NIE OBOWIĄZUJĄ W OKRESIE ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNYM I DŁUGICH WEEKENDÓW
POBIERAMY OPŁATĘ MELDUNKOWĄ W WYSOKOŚCI 1,70 ZŁ OD OSOBY ZA KAŻDY DZIEŃ POBYTU


Do pełnej rezerwacji dochodzi po wpłacie zaliczki.
Kwota zaliczki do uzgodnienia.
Wpłacona zaliczka w przypadku rezygnacji przez konsumenta, a z przyczyn nie zależnych od usługodawcy nie podlega zwrotowi.

Cennik

CENY OD 40 ZŁ DO 60 ZŁ OD OSOBY
POBIERAMY OPŁATĘ KLIMATYCZNĄ W WYSOKOŚCI 1,70 ZŁ OD OSOBY ZA KAŻDY DZIEŃ POBYTU
CENY NIE OBOWIĄZUJĄ W OKRESIE ŚWIĄTECZNO NOWOROCZNYM


Wyszukiwarka