Willa Pod Sabałówką

  • Adres: Stare Krzeptówki 12 C
  • Telefon: 666834019
  • E-mail: biuro@podsabalowka.pl
  • WWW: www.podsabalowka.pl
  • Cena minimalna: 27
  • Cena maksymalna: 50
  • Ilość miejsc: 20

Oferta

Willa "Pod Sabałówką" położona jest tuż przy Drodze pod Reglami, w malowniczej części Zakopanego - Stare Krzeptówki, które znajdują się pomiędzy centrum Zakopanego a Kościeliskiem. Dom znajduje się około 2,5 km od Krupówek, tuż przy granicy Tatrzańskiego Parku Narodowego w zacisznej dzielnicy miasta.

Z pokoi rozciąga się widok na pasmo Gubałówki oraz Regle. Otaczająca budynek zieleń zapewnia gościom potrzebny odpoczynek.

Urządzony w stylu regionalnym dom posiada pięć w pełni wyposażonych apartamentów oraz znajdującą się na parterze świetlicę. Bezpośrednio przy budynku znajduje się parking.

Willa stanowi doskonałą bazę wypadową dla wędrówek górskich. Osoby chętne do korzystania ze szlaków górskich mogą rozpoczynać i kończyć swoje wycieczki od znajdujących się w pobliżu wejść do Doliny Małej Łąki i Doliny Strążyskiej. Atrakcją jest również znajdująca się w zasięgu dwuminutowego spaceru Dolina za Bramką.

Goście pragnący uprawiać sport mogą korzystać z okolicznych ścieżek rowerowych, wyciągów narciarskich, basenów krytych i kortów tenisowych.

Pobliskie wyciągi narciarskie: Budzowski Wierch (około 500m), Dorado - Polana Szymoszkowa (około 3km).

Dla osób zainteresowanych lokalną kulturą atrakcją będzie sąsiadująca z willą zabytkowa chata Sabały (Sabałówka) pełna pamiątek po słynnym góralskim gawędziarzu.

Zwolennikom kuchni regionalnej polecamy znajdującą się nieopodal karczmę regionalną "Siuchajsko".

Cennik

Cennik waha się w zależności od sezonu, dokładne informacje znajdują się na stronie internetowej www.podsabalowka.pl

Wyszukiwarka