Willa Antonina

  • Adres: Norwida 11
  • Telefon: 0123783333
  • E-mail: willa@antonina.com.pl
  • WWW: www.antonina.com.pl
  • Cena minimalna: 30
  • Cena maksymalna: 65
  • Ilość miejsc: 20

Oferta

Willa Antonina położona jest w dzielnicy Nowego Sącza - Chruślice. To góra widokowa na całe miasto. Z naszego domu rozciąga się widok na Tatry. Największym atutem tego położenia to bliskość do obwodnicy i połączenie tym samym z Krynicą. W naszym ogrodzie od lat posiadamy przebadane i atestowane źródło wody mineralnej o niespotykanych walorach i posiadamy na to badania. Goszcząc u nas - korzystają Państwo z tej wody. Dom ma blisko 30 lat, został tak zbudowany, że właściwie jest ...klimatyzowany. Całe lato przemiły chłód i cień w pokojach.

Do wykorzystania poza salonem z kominkiem jest kuchnia, łazienki, sauna i ogród...ale jaki ogród! Profesjonalny ogrodnik zajmuje sie nim, tworzy go od ponad 30 lat! W ogrodzie altana do grillowania i biesiad, mały stawek oraz zabytkowa chata góralska, którą przywieźliśmy i postawiliśmy na nowych fundamentach. Chata przeznaczona jest dla gości nie wymagających wygód, szukających tanich noclegów z klimatem, atmosferą. Ze względu na widoki - od lat przyjeżdżają artyści malarze, studenci Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Pisząca te słowa sama jest malarką, duch ten powoli z roku na rok będzie odczuwalny w ogrodzie, pokojach. Baza turystyczna Nowego Sącza właściwie powstaje. My już jesteśmy! Czekamy i zapraszamy. Jadą Państwo do Krynicy, a tam drożej i najczęściej brak miejsc. Zapraszamy do Willi Antonina - parę minut i już szusujecie na nartach zimą, a odpoczywacie poza sezonem w pięknej Krynicy.

Dom z uwagi na swój rozkład, wygody - szczególnie polecany jest jako całość - dla większych rodzin, ale pojedyncze pokoje także są do dyspozycji par, mniejszych grup osób.

Wyszukiwarka