Wiedźminówka

  • Adres: Kletno 32, 57-550 Stronie Śląskie
  • Telefon: +48 (074) 814-18-01
  • E-mail: wiedzminowka-kletno@wp.pl
  • WWW: www.wiedzminowka-kletno.pl
  • Cena minimalna: 25
  • Cena maksymalna: 60
  • Ilość miejsc: 14

Oferta

Wiedźminówka to pierwszy pensjonat dla motocyklistów a także dla tych, którzy szukają spokoju i odprężenia oraz dla aktywnych fizycznie. Tworząc go myśleliśmy o osobach, które potrzebują czegoś innego niż tylko wygodne łóżko i ciepełko. Druga nazwa Wiedźminówki to Chata dla Pasjonata, bo każdy powinien coś tu dla sibie znaleźć czy to będzie pasjonat motocykli, pasjonat ciszy i przyrody, ci którzy bawią się w wojsko, pasjonaci 4x4, grotołazy, zbieracze kamieni i minerałów, grzybiarze itp.

Co można zwiedzić
Wiedźminówka jest przy drodze prowadzącej do Jaskini Niedźwiedzia, byłej Kopalni Uranu, Muzeum Ziemi, Wapiennika oraz Największego Ośrodka Sportów Zimowych w Czarnej Górze. Zimą na narty, sanki natomiast latem wyciąg kanapowy zabiera turystów na szlaki i punkty widokowe. zimą kulig albo skutery śnieżne.
Do Czarnej Góry 6min. Samochodem.

Oferujemy
Państwu apartamenty w budynku głównym na piętrze.
Każdy apartament posiada własną łazienkę telewizor 32 cali LCD plus dekoder SAT. Na parterze znajduje się duża sala klubowa z kominkiem,TV SAT, bilardem i sauną, kącik internetowy oraz dobrze wyposażona kuchnia. Pomyśleliśmy również o najmłodszych przygotowując kącik zabawowy.
Posiadamy również pokoje w drugim budynku. Są to dwa czteroosobowe pokoje na poddaszu z łazienkami, oraz jeden pokój na dwie osoby. Wspólne małe pomieszczenie z TV SAT, lodówką, czajnikiem. Można również korzystać z grilowni.
Latem przyjemnie jest posiedzieć przy ognisku bądź na tarasie grillowym słuchając dobrej muzyki.
Gdzie można zjeść
Dla tych co w pełni chcą odpoczywać czeka w okolicy kilka dobrych restauracji, pizzeria oraz łowisko pstrąga. Najbliższa restauracja motocyklowa o nazwie "Biker^s Choice" znajduje się po sąsiedzku gdzie miła obsługa poda wyśmienite jadło.

Cennik

Cena za nocleg
w apartamencie 60 zł/osobodoba - w cenie sauna i bilard
w drugim budynku pokoje w cenie 25 zł/osobodoba
Można wynająć cały budynek

Wyszukiwarka