w SOWIEJ DOLINIE

  • Adres: BOJANICE48a
  • Telefon: 0660412642
  • E-mail: tskaniewscy@interia.pl
  • WWW: www.wsowiejdolinie.prv.pl
  • Cena minimalna: 25
  • Cena maksymalna: 80
  • Ilość miejsc: 20

Oferta

Prowadzimy wynajem pokoi gościnnych firmom, jak i osobom prywatnym. Do dyspozycji klientów są pokoje 2, 3,4 osobowe z TV, pełnym węzłem sanitarnym. Gościom oferujemy również dostęp do Internetu, faksu oraz telefonu na życzenie.

Ponadto organizujemy imprezy okolicznościowe:
-wesela
-bankiety
-konferencje
-komunie
-spotkania o charakterze prywatnym.

Biorąc pod uwagę wymagania klientów Agroturystyka będzie serwować dania kuchni Staropolskiej i nie tylko. W przypadku imprez zamkniętych listę dań ustalamy indywidualnie.

Do dyspozycji są dwie sale mieszczące po 50 osób oraz sala kominkowa. W sezonie letnim można spędzać czas na tarasie wokół domu z widokiem na góry.

W najbliższej przyszłości do dyspozycji gości będą konie i bryczki, które będą służyły do przejażdżek krajoznawczych po okolicy, wycieczek oraz do zimowych kuligów, które będą atrakcją niedostępną w konkurencyjnych placówkach agroturystycznych. Atrakcje dotyczące wycieczek konnych oraz kuligów związane są z planowanym propagowaniem dobrych tradycji kultury wiejskiej oraz turystyki górskiej. W ramach propagowania turystyki górskiej zamierzamy na stałe wprowadzić w Nasz repertuar organizację pieszych wycieczek szlakami górskimi, a w zimie wyjazdy na stoki narciarskie (ze szczególnym uwzględnieniem pobliskiej Rzeczki), łącznie z organizacją nauki jazdy na nartach. W przyszłości planowane jest także organizowanie wycieczek z przewodnikiem, który prezentowałby najciekawsze atrakcje regionu, wymienione powyżej.

Właściciele, w ramach działalności agroturystycznej, oferują również usługi gastronomiczne dla swoich gości oraz klientów innych placówek turystycznych. W ramach działalności gastronomicznej oferowana jest tradycyjna polska kuchnia oraz domowe wypieki, kultywujące tradycje polskiej wsi. Do tego celu wykorzystywane są ekologiczne produkty rolne okolicznych gospodarstw rolnych i agroturystycznych, w tym produkty bartnicze.

Korzystając z bogactwa kulturowego ludności napływowej osiedlonej w okolicach Bojanic i w samych Bojanicach po II Wojnie Światowej z różnych stron przedwojennej Polski, zamierzamy prezentować i pomagać w sprzedaży rękodzielnictwa ludowego i artystycznego mieszkańców okolicznych wsi (hafciarstwo, rzeźbiarstwo, itp).

Nasza podstawowa oferta opiera się głównie w fazie początkowej na prezentacji i kultywacji miejscowego bogactwa kulturowego oraz miejscowej twórczości rękodzielniczej i artystycznej. Z czasem bardziej rozwijane będą usługi związane z aktywnym wypoczynkiem rekreacyjnym (oferta będzie przystosowana do całorocznych zmian sezonowych) oraz ze zorganizowanym zwiedzaniem okolicznych atrakcji turystycznych, pozwalającym przybyłym na lepsze poznanie regionu jego bogatej historii. Zamierzamy stale rozwijać i dostosowywać swoją ofertę do wymagań klientów.

Cennik

baza noclegowa

Wyszukiwarka