Selment Resort

  • Adres: Szeligi 9, 19-300 Ełk
  • Telefon: 81-742-66-81 / 535 734 179
  • E-mail: selment@selment.com.pl
  • WWW: www.selment.com.pl
  • Cena minimalna: 60
  • Cena maksymalna: 300
  • Ilość miejsc: 250

Oferta

Selment Resort Szeligi k/Ełku - znajduje się w miejscowości Szeligi k/Ełku, nad spokojnym jeziorem Selmęt Wielki. Ełk to jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc na Mazurach, uważane w ostatnim czasie za serce Mazur i stolicę mazurskich imprez. Okolice hotelu, to czyste powietrze, nieskażona woda jezior, bogactwo lasów, różnorodność świata fauny i flory. Sam hotel położony położony jest na niewielkim wzniesieniu 150m od jeziora w dużym kompleksie leśnym, co podnosi jego atrakcyjność. Na terenie ośrodka znajdują się m.in. boiska do gry w piłkę nożną, siatkówkę, tenisa ziemnego, sprzęt sportowo-turystyczny, oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego (kajaki, rowery wodne)

Pokoje hotelowe 2, 3, 4 osobowe z TV, łazienka, typu studio, dwa pokoje z oddzielnym wejściem z przedpokoju do łazienki. Budynek hotelowy, recepcja, lobby bar, gabinet lekarski, sauna, siłownia.

Sala z nagłośnieniem, amfiteatr, świetlice, wiata na ognisko, świetlice, bilard, stoły do ping-ponga, piłkarzyki, sprzęt audiowizualny, multimedialny.

Wyżywienie: pyszna, domowa kuchnia podawana w restauracji hotelowej.Oferujemy pobyty indywidualne, dla grup zorganizowanych, krótko terminowe ale również i długo terminowe. Organizujemy również kolonie, obozy, zielone szkoły, wczasy dla Seniorów oraz osób dorosłych, imprezy integracyjne.

Serdecznie zachęcamy do współpracy z naszym obiektem.

Cennik

Pokój 1 osobowy z łazienką - od 60,00 zł / doba
Pokój 2 osobowy z łazienką - od 90,00 zł / doba
Pokój 3 osobowy z łazienką - 120,00 zł / doba
Pokój 4 osobowy z łazienką - 150,00 zł / doba
Pokój 6 osobowy z łazienką - 180,00 zł / doba
Dziecko do 3 lat - POBYT GRATIS
Dziecko od 3 do 12 lat - 80% pobytu osoby dorosłej
Pobyt zwierzęcia w pokoju - 20,00 zł / doba

Wyszukiwarka