PREMIUM HOSTEL

  • Adres: Pomorska 2
  • Telefon: +48 12 292 22 11
  • E-mail: premium@hostel.pl
  • WWW: www.premiumhostel.pl
  • Cena minimalna: 45
  • Cena maksymalna: 150
  • Ilość miejsc: 57

Oferta

Premium Hostel - "JAKOŚĆ HOTELU ZA CENĘ HOSTELU!"
W Krakowie nareszcie jest to możliwe!

Masz określone oczekiwania wobec standardu hostelu, ale nie masz zamiaru przepłacać za "gwiazdki", którymi szczycą się hotele? Najlepszym wyborem będzie zatem Premium Hostel musisz się tylko pogodzić z brakiem boya hotelowego, który wniesie Twój bagaż do pokoju.

PREMIUM HOSTEL powstał w 2006 roku. Zlokalizowany jest w centrum miasta, 10 minut na pieszo od Rynku Głównego. Znajdujemy się w jednym z najlepiej dostępnych miejsc Krakowa.
Oferujemy wygodne pokoje 1-os, 2-os, 3-os i 4-osobowe. Wszystkie wyremontowane i wyposażone w łazienki. Dodatkowo zapewniamy dostęp Internetu a także TV SAT - jako standardowe wyposażenie każego pokoju! Ponadto dla naszych gości mamy ręczniki, darmową kawę i herbatę oraz wiele innych udogodnień.

Wizytówką hostelu jest przestronny salon połączony z wygodną w użytkowaniu kuchnią. Tutaj także znajduje się stanowisko komputerowe z bezpłatnym dostępem do Internetu. Na pewno odnajdziesz tam miejsce dla siebie korzystając z przyjemnej atmosfery, delektuąc się pięknym widokiem na Kraków.

Recepcja jest czynna 24h. Nasz personel to zespół młodych ludzi znających świetnie języki. Czuwają oni nad bezpieczeństwem oraz służą radą i pomocą choćby w sprawach turystycznych.

W poznawaniu miasta pomocna będzie nasza darmowa mapa miasta specjalnie przygotowana dla naszych turystów, z którą odkrywanie uroków magicznego Krakowa będzie znacznie łatwiejsze.

Zależy nam na każdym odwiedzającym, więc od kwietnia 2007 roku wprowadziliśmy KARTĘ STAŁEGO KLIENTA, z którą mogą Państwo liczyć na atrakcyjne zniżki. (szczegółowe informacje na recepcji i stronie: www.premiumhostel.pl)

Jednym słowem w cenę wliczony jest: dostęp do Internetu przewodowy lub WiFi, pościel, ręczniki, przechowalnia bagażu, wyposażona kuchnia-salon dostępna dla gości (z lodówką), kawa, herbata i mapa Krakowa.


Pobieramy opłatę miejscową w wysokości 1.60 zl od osoby za noc.

Cennik

POKOJE* NS S WS
1-osobowy z łazienką 110 130 150
2-osobowy z łazienką 60 75 85
3-osobowy z łazienką 55 70 75
4-osobowy z lazienka 45 60 70
*internet, łazienka, tv

NS-niski sezon
S-sezon
WS-wysoki sezon
Ceny są podane od osoby za noc.

Wyszukiwarka