Polskie Morze

  • Adres: Grunwaldzka 74, 72-404 Pobierowo
  • Telefon: +48 668 825 593
  • E-mail: Info@noclegi-pobierowo.pl
  • WWW: www.noclegi-pobierowo.pl/
  • Cena minimalna: 80
  • Cena maksymalna: 300
  • Ilość miejsc: 120

Oferta

W unikalnej lokalizacji i zabudowie nawiązującej do stylistyki skandynawskich domów drewnianych powstał Ośrodek Wypoczynkowy POLSKIE MORZE - przyjazna enklawa ciszy, zieleni i bezpieczeństwa. To wymarzone miejsce wypoczynku dla wszystkich zmęczonych wielkomiejskim gwarem, doceniających piękno przyrody nadmorskiego krajobrazu.

Naturalna bariera leśna w postaci wysokiego lasu sosnowego z jednej strony, szeroka plaża otoczona wydmami z drugiej, stwarza możliwości bliskiego obcowania z naturą oraz aktywnego wypoczynku. Prawie 80% Ośrodka stanowią tereny zielone i rekreacyjne. Kameralna zabudowa kompleksu 1,5 kondygnacyjnych domków drewnianych została wkomponowana w istniejący drzewostan lasu sosnowo-świerkowego i ukształtowanie terenu wydmowego.

W trosce o zapewnienie maksymalnego komfortu dla rodzinnego wypoczynku, niczego nie pozostawiliśmy przypadkowi. Nasz ośrodek jest przyjazny dzieciom - dla nich przygotowaliśmy plac zabaw z bajecznymi, ale też bezpiecznymi urządzeniami, które z pewnością wywołają uśmiech na każdej małej buźce.

Ośrodek Wypoczynkowy POLSKIE MORZE jest położony w Pobierowie - nadmorskim uzdrowisku, słynącym z pięknych plaż, najbardziej wysuniętym na zachodzie punkcie Wybrzeża Rewalskiego. pobierowo mapa
Pobierowo to duże kąpielisko morskie, położone wśród nadbałtyckich lasów. Pas zieleni o szerokości 2 km ciągnie się w tym rejonie wzdłuż brzegu Bałtyku, chroniąc okolicę przed wiatrami morskimi. Szerokie plaże, wyjątkowej czystości woda i położenie przyczyniły się do otrzymania przez Pobierowo - Błękitnej Flagi ( wyróżnienia przyznawanego za wyjątkowe walory wypoczynkowe, czystość i zapewnienie bezpieczeństwa turystom) Specyficzny mikroklimat powoduje dodatkowo wzrost zainteresowania tym rejonem osób z problemami przewlekłego nieżytu górnych i dolnych dróg oddechowych, alergii i chorób tarczycy.
Pobierowo to nie tylko enklawa dla lubiących ciszę i szum morza. Pełno tutaj kafejek, restauracji, barów i ogródków piwnych. Nie brakuje atrakcji w postaci festynów rodzinnych, turniejów sportowych i koncertów znanych zespołów.

To miejscowość znana również z dogodnych warunków do uprawiania windsurfingu i innych sportów wodnych. Lasy zachęcają do długich spacerów i wycieczek rowerowych. Czynny wypoczynek zapewnią Państwu również wycieczki do Wolińskiego Parku Narodowego, na terenie, którego liczne szlaki rowerowe i spacerowe prowadzą do najciekawszych zakątków wyspy słynących z niepowtarzalnego ukształtowania terenu. Klifowy brzeg z malowniczymi ruinami kościółka z XV wieku w Trzęsaczu, rezerwat żubra, latarnia morska w Niechorzu, jezioro Liwia Łuża, będące rezerwatem ptaków to tylko niektóre z dodatkowych atrakcji, które warto odwiedzić w trakcie wypoczynku.

Ośrodek POLSKIE MORZE usytuowany został w najatrakcyjniejszej części Pobierowa, u zbiegu ulicy Grunwaldzkiej i Moniuszki, tuż przy morzu.Ulica Grunwaldzka, przy której koncentruje się całe turystyczne życie, ma prawie 4 km długości i łączy wschodni i zachodni kraniec Pobierowa. Ośrodek dzieli ulica Moniuszki, która stanowi bezpośrednie zejście na plażę.

Cennik

* SEZON A od 01 lipca do 19 sierpnia
* SEZON B od 17 czerwca do 1 lipca i od 19 sierpnia do 2 września
* SEZON C do 17 czerwca i od 02 września

UWAGA!!! W trakcie SEZONU A i B turnusy oparte są o cykl tygodniowy i trwają od soboty do soboty.

Domki w zabudowie bliźniaczej , dwupoziomowe, przeznaczone dla 4 osób, z pełnym węzłem sanitarnym . Na parterze salon z rozkładanym narożnikiem dla 2 osób, stół, krzesła, komoda z TV, mini aneks kuchenny; lodówka, mikrofalówka, czajnik, podstawowe naczynia kuchenne, łazienka ( natrysk, WC) , szafa narożna . Piętro w postaci otwartej antresoli z dwoma lóżkami sypialnymi pojedynczymi ( materace), szafki nocne. Taras zadaszony o powierzchni ok. 5 mkw.

* Termin A 250 PLN doba
* Termin B 200 PLN doba

Domki w zabudowie bliźniaczej , dwupoziomowe, przeznaczone dla 5 osób, z pełnym węzłem sanitarnym . Na parterze salon z rozkładanym narożnikiem dla 2 osób, stół, krzesła, komoda z TV, mini aneks kuchenny; lodówka, mikrofalówka, czajnik, podstawowe naczynia kuchenne, łazienka ( natrysk, WC) , szafa narożna . Piętro w postaci otwartej antresoli z trzema łóżkami sypialnymi pojedynczymi ( materace), szafki nocne. Taras zadaszony o powierzchni ok. 5 mkw. Meble ogrodowe , leżaki, parawan.

* Termin A 300 PLN doba
* Termin B 220 PLN doba

Pokoje 2 osobowe usytuowane w budynku parterowym o konstrukcji drewnianej ( 7 pokoi w jednym rzędzie) oraz wspólna łazienka zamykana na klucz w tym samym budynku. Pokoje z dwoma pojedynczymi łóżkami ( możliwość dostawki), szafa, stół, czajnik bezprzewodowy, podstawowe naczynia kuchenne, taras zadaszony. Łazienka podzielona na część damską i męską. W każdej części trzy umywalki, trzy stanowiska z natryskiem i WC. Na zewnątrz budynku dwa stanowiska zlewozmywakowe.

* Termin A 120 PLN doba
* Termin B 80 PLN doba

Ofertę cenową dla SEZONU C ( pobytów weekendowych) ustalamy indywidualnie.

Do wszystkich opłat należy doliczyć opłatę klimatyczną ustalaną i pobieraną przez Gminę REWAL. Roku 2005 wynosiła ona 1.40 pln za osobę dorosłą i 0.70 pln dzieci i emeryci za dobę.

Wystawiamy Faktury VAT.

Wyszukiwarka