Pokoje nad morzem

  • Adres: Starowiejska 11
  • Telefon: 058 - 67 68 149 lub 663 775 795
  • E-mail: wczasy.dom@wp.pl
  • WWW: kopalino-wczasy.pl
  • Cena minimalna: 25
  • Cena maksymalna: 35
  • Ilość miejsc: 25

Oferta

Kopalino to wyjątkowe miejsce na wypoczynek nad morzem. Dużo zieleni, cisza. Kominek przy domu, pokoje z łazienką i wspólną kuchnią. Stołówka w odległości 100m od posesji, nieopodal ścieżki rowerowe, do morza tylko 2000 m, parking przy samej plaży.
ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ: kopalino-wczasy.pl

Cennik

Domek letniskowy nad Jeziorem Kopalińskim.

Domek jest drewniany, dwukondygnacyjny. Na parterze znajduje się salon z telewizorem, aneks kuchenny z lodówką oraz łazienka. Na piętrze przygotowane są dwie przytulne sypialnie.
Domek znajduje się nie opodal jeziora w Kopalinie, w pobliżu lasu, co na pewno przyczyni się do umilenia Państwu wypoczynku na wczasach w Kopalinie, a urlop będzie wspominany długo.
Cena do uzgodnienia.

4 pokoje w domku letniskowym na terenie posesji (Kopalino, ul.Starowiejska 11) z łazienkami. Przygotowane mamy pokoje 2, 3 i 4 osobowe.
W każdym pokoju znajduje się łazienka (natrysk, toaleta, umywalka), na wyposażeniu pokoju jest także czajnik elektryczny. Dodatkowo na półpiętrze jest wspólny dla wszystkich pokoi aneks kuchenny oraz dodatkowa łazienka (toaleta, umywalka). Aneks wyposażony jest w podstawowe naczynia (garnki, sztućce, szklanki).
Kwatery znajdują się w samym centrum Kopalina, blisko jest nieomal wszędzie: na obiad, nad Bałtyk, do sklepu.
Cena za os/dobę 30zł

4 pokoje na parterze domu na terenie posesji ze wspólną łazienką, 2, 3, 4 osobowe oraz pokój 1 osobowy.
Pokoje te najlepiej nadają się dla rodzin wspólnie wyjeżdżających na wakacje. Na parterze domu oprócz trzech pokoi znajduje się kuchnia oraz wspólna łazienka (osobno toaleta z umywalką, oraz natrysk). Pokoje mają osobne wejście. Kuchnia jest wyposażona w lodówkę, kuchenkę gazową, czajnik elektryczny, radio oraz naczynia (szklanki, talerze, sztućce oraz garnki).
Cena za os/dobę 22zł

Udzielamy zniżki na małe dzieci.
Na terenie posesji do dyspozycji gości znajduje się miejsce na grilla oraz parking. Nie zapomnieliśmy o najmłodszych wczasowiczach, dla Waszych małych pociech przygotowaliśmy placyk zabaw, na terenie ogrodzonej posesji.

Wyszukiwarka