Pokoje Gościnne Stop Wrocław

  • Adres: Sienkiewicza 31
  • Telefon: 519 115 075
  • E-mail: kontakt@stopwroclaw.pl
  • WWW: http://stopwroclaw.pl/
  • Cena minimalna: 89
  • Cena maksymalna: 229
  • Ilość miejsc: 24

Oferta


Zapraszamy na naszą stronę: http://stopwroclaw.pl/

Zainspirowani naszym własnym zamiłowaniem do wielodniowych podróży i zmotywowani przez szare wnętrza polskich hosteli, przerobiliśmy budynek w centrum Wrocławia na Pokoje Gościnne, które swoim niebanalnym wystrojem oferują przyjemną odmianę od tej tendencji. Nasze pokoje ulokowane są w sercu miasta, co sprawia, że nasi klienci mogą cieszyć się bliskością najbardziej urokliwych zabytków Wrocławia. Czekamy więc, aby z radością powitać Państwa i przekonać do naszego miejsca!
Wszystkie pokoje w naszym przytulnym, starym budynku udekorowaliśmy oryginalnymi malunkami na ścianach. Strudzonemu podróżnikowi możemy zaoferować Travel Room, w którym odpocznie on i dzięki niebanalnemu wystrojowi nabierze sił i inspiracji do dalszej podróży. Zaś osobom, którym niestraszne są całki potrójne i macierze diagonalne możemy zaoferować Scince Room, gdzie w spokoju można pogłębiać wiedzę z użyciem wiszącej na ścianie tablicy.

Stop Wrocław ma dla Państwa wiele ciekawych promocji:
- Prześpij się z nami 10 razy, a 11 raz będzie gratis.
- Studenci mają 10% rabatu od niedzieli do czwartku.
- Piątek + Sobota = Niedziela -50%
- Dzieci do 7 roku życia•- pobyt gratis (bez dodatkowego łóżka).
- Negocjacja cen przy rezerwacjach na dłuższy pobyt.

W cenie noclegu zapewniamy:
- Pościel i ręczniki
- Dostęp do wyposażonej kuchni na II p.
- Kawę i herbatę
- Mydło i żel pod prysznic
- Żelazko, deskę do prasowania i suszarkę do włosów
- Informację dla podróżnych
- Przechowanie bagażu
- Przyjazny, wielonarodowościowy i wielojęzyczny personel
- Parking samochodowy
- Internet Wi-Fi

Dodatkowe informacje:
- Dysponujemy 24 miejscami noclegowymi (sześć pokoi 1-osobowych, siedem pokoi 2-osobowych oraz apartament 4-osobowy)
- Pokoje znajdują się na II, III i IV p.
- Możliwość dostawienia łóżka składanego w cenie 39 zł/dobę
- Doba noclegowa: od godz. 12:30 w dniu przyjazdu do godz. 10:30 w dniu wyjazdu
- Akceptujemy zwierzęta
- W budynku nie ma windy
- Nie oferujemy wyżywienia
- Gay-friendly

LOKALIZACJA

Pokoje Gościnne Stop ulokowane są przy ul. Sienkiewicza 31 (50-349 Wrocław), tuż przy Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Wrocławskiego. To „żywe muzeum” jest oazą piękna i spokoju w centrum wielkiego miasta. Miejsce to zagwarantuje kontakt z naturą i pozwoli nam oderwać się od problemów życia codziennego.

Z zielonych i kwiecistych alejek Ogrodu Botanicznego możemy spacerem udać się na Ostrów Tumski, czyli do najstarszej zabytkowej części Wrocławia, gdzie spacerujący brukowanymi uliczkami turysta będzie mógł zobaczyć otoczone wodami Odry wspaniałe zabytki sakralne. Warto wybrać się na taras widokowy znajdujący się na północnej wieży katedry, gdzie podziwiać można panoramę całego miasta.

Obowiązkowym miejscem, które powinien zobaczyć każdy turysta jest oczywiście wrocławski Rynek znajdujący się 2 km od naszych Pokoi Gościnnych. To właśnie tam można zobaczyć wrocławski Ratusz, Jasia i Małgosię, Bazylikę Garnizonową, a także zatrzymać się na chwilę i spróbować specjałów wrocławskiej kuchni oferowanych przez liczne lokale gastronomiczne. Na szczególna uwagę zasługuje średniowieczny wystrój Piwnicy Świdnickiej, która prawdopodobnie jest najstarszą karczmą w Europie. Rynek tętni życiem przez całą dobę, można zobaczyć tam występy ulicznych artystów oraz cieszyć wzrok ludźmi spacerującymi wśród kolorowych elewacji kamieniczek.

Unikatowym miejsce na mapie Wrocławia jest także widowiskowa Hala Stulecia wraz z przylegającą do niej pergolą oraz Fontanną Multimedialną, gdzie woda, światło i dźwięk tworzą niezapomniane wodne przedstawienie. Stamtąd spacerem przez największy we Wrocławiu Park Szczytnicki można udać się do najstarszego i największego Ogrodu Zoologicznego w Polsce.

Ponadto w najbliższej okolicy Pokoi Gościnnych Stop Wrocław znajdą Państwo:
- miejsca, gdzie można dobrze zjeść
- fryzjera, solarium
- sklepy (spożywcze, monopolowe, mięsne, warzywniaki, cukiernię, kiosk)
- punkt ksero
- aptekę 24h
- przychodnię NFZ
- Pocztę Polską
- Komisariat Policji
- Bankomat BGŻ
- Postój taksówek

Wyszukiwarka