Pokoje Gościnne Dorotka

  • Adres: Strzeżenice 11/k. Mielna
  • Telefon: 505464009
  • E-mail: aga_1443@wp.pl
  • Cena minimalna: 22
  • Cena maksymalna: 30
  • Ilość miejsc: 9

Oferta

Marzysz o tym aby odpocząć od zgiełku miasta? Twój mąż ciągnie na ryby wtedy kiedy Ty chciałabyś poopalać się na plaży? Twoje dzieci potrzebują świeżego powietrza i poobcować ze zwierzętami?
Nasze pokoje są stworzone specjalnie dla Ciebie!
Położenie w bezpośrednim pobliżu czystej, rybnej rzeki, wśród pól i łąk. Nieduża odległość od jeziora Jamno(1,5 km) i nadmorskiej plaży w Mielnie (2,5 km), a jednocześnie spokój prawdziwej wsi, zagwarantują Twojej rodzinie udany wypoczynek.
Oferujemy pokoje 2,3,4 – osobowe ze wspólną łazienką.(na terenie obiektu znajdują się dwie łazienki do dyspozycji letników) W każdym pokoju znajduje się czajnik elektryczny, szklanki, sztućce, talerze, TV. Zapewniamy dostęp do kuchni i lodówki
(lodówka tylko dla turystów, każdy z pokoi ma oddzielną półkę dla siebie). W ogrodzie miejsce na grilla i mały plac zabaw dla dzieci. Dzieci mają też możliwość pooglądania typowych dla gospodarstwa wiejskiego zwierząt.
Najbliższy sklep spożywczy znajduje się w odległości 40 m. Do Mielna można się dostać busami i autobusami komunikacji miejskiej kursującymi średnio co 15 minut (przystanek w odległości 30 m), rowerem lub spacerem wygodną, szeroką trasą rowerową.

Cennik

Pokoje całoroczne.
Poza sezonem 25 zł, przy pobytach powyżej 7 dni 22 zł. Zapraszamy pracowników.
Sezon:
od 20.06 - 10.07 oraz od 20.08- 05.09 - 27 zł od osoby
od 11.07-19.08 - 30 zł od osoby.
Istnieje możliwość negocjacji cen w przypadku dłuższych pobytów. Korzystna oferta dla pracowników sezonowych!

Wyszukiwarka