Pensjonat z apartamentami

  • Adres: ul. Nowa 10
  • Telefon: 067 2593863
  • E-mail: tuczno@karbon.com.pl
  • WWW: www.tuczno.karbon.com.pl
  • Cena minimalna: 33
  • Cena maksymalna: 200
  • Ilość miejsc: 12

Oferta

Zapraszamy naszych gości do naszego pensjonatu w Tucznie - małym mieście położonym na obrzeżach Drawieńskiego Parku Narodowego, w zachodniej części Pojezierza Wałeckiego, w woj. zach-pomorskim.
W granicach administracyjnych miasta znajdują się trzy jeziora, a w najbliższej okolicy jeszcze dwa.
Nasze miasto i jego okolice posiadają wspaniałe warunki do wypoczynku. Czyste powietrze, jeziora, lasy, piękne zakątki, oraz cisza to nasze atuty. Dla ciekawych świata mnóstwo atrakcyjnych miejsc do zwiedzania.
Nasz pensjonat znajduje się na skraju lasu, w pobliżu jeziora.
Oddajemy do Państwa dyspozycji dwa, nowe, klimatyzowane i ogrzewane apartamenty z osobnym wejściem. Każdy apartament posiada 6 miejsc noclegowych, łazienkę, TV z DVD, komputer z możliwością darmowego dostępu do internetu.
Dla tych dwóch apartamentów udostępniona jest duża kuchnia z lodówką, pełnym wyposażeniem kuchennym.
Pensjonat znajduje się na ogromnej działce, gdzie dzieci mogą bezpiecznie sie bawić plac zabaw i boisko do kosza, a rodzice korzystać z tarasu, grilla. Wędki, rowery do dyspozycji gości.
Do państwa dyspozycji w pobliżu znajdują się:
parking, stadnina koni, pizzeria, apteka, restauracja, sklep spożywczy (możliwość płacenia kartą), fryzjer, basen kryty, wypożyczalnia sprzętu wodnego, plaża ze strzeżonym kąpieliskiem (25m w głąb jeziora płycizna dostosowana dla najmłodszych dzieci).
Wejdź na naszą stronę i przekonaj się może tu spędzisz wakacje?
Zapraszamy www.tuczno.karbon.com.pl

Cennik

Apartament (północny lub południowy) wraz z wyposażeniem stanowi całość. Dlatego nie wynajmujemy oddzielnych pokoi, łóżek, ani nie ustalamy stawki za osobodzień. Wynajmujemy cały apartament.
W każdym apartamencie można zakwaterować do 6 osób.
Tak więc, bez względu na to, czy przyjedziesz do nas sam, czy też z 6-cio osobową rodziną za apartament zapłacisz tą samą kwotę w wysokości:

- 200 zł za dzień

Wyszukiwarka